SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Stępniewski w zespole badań i rozwoju Spicy Mobile

Michał Stępniewski dołączył do kierowanego przez Pawła Kalinowskiego zespołu badań i rozwoju w firmia Spicy Mobile. Będzie zajmował się rozwojem usług Mobience i Mobigate.

Michał Stępniewski Article

W Spicy Mobile Stępniewski będzie uczestniczył w pracach nad badaniem Mobience (pasywny pomiar korzystania z urządzeń mobilnych) oraz przy rozbudowie platformy Mobigate oferującej reklamodawcom i wydawcom efektywne wykorzystanie przestrzeni reklamowej w aplikacjach. Ponadto będzie odpowiedzialny za wdrażanie nowych narzędzi IT oraz projektowanie rozwiązań bazodanowych do celów badawczych.

Michał Stępniewski uczestniczył dotychczas w wielu projektach naukowo-technologicznych. Interesuje się zwłaszcza systemami nauczania maszynowego (machine learning), czyli rozwojem oprogramowania, które poprawia funkcjonowanie własnego systemu w procesie automatycznego pozyskiwania i analizy danych.

Obronił pracę doktorską w dziedzinie biologii molekularnej na Wydziale Farmacji Uniwersytetu Helsińskiego. Jest też magistrem biofizyki i chemii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Stępniewski w zespole badań i rozwoju Spicy Mobile

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl