SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Microsoft Office 2007 gotowy

Microsoft poinformował, że zakończono prace nad nowym Microsoft Office 2007, a finalne anglojęzyczne wersje (RTM) aplikacji wchodzących w jego skład zostały przekazane do produkcji.

Tym samym zakończony został największy dotychczas program beta-testów w historii Microsoft Office. Wersja finalna produktów Office swój ostateczny kształt i funkcjonalność zawdzięcza w dużym stopniu użytkownikom wersji Beta oraz klientom. Płynące od nich informacje zwrotne pozwoliły na sprawdzenie jakości produktu i optymalizację wydajności oferowanych w oprogramowaniu rozwiązań - podano w komunikacie.

W ramach programu testów wersję Microsoft Office 2007 Beta 2 pobrało ze stron internetowych Microsoft ponad 3,5 miliona użytkowników na całym świecie. W Polsce, oprócz możliwości pobierania bety ze stron www, niemal pół miliona użytkowników miało możliwość zapoznać się z wersjami Beta produktu, dystrybuowanymi na nośnikach CD dołączanych do czasopism komputerowych, biznesowych i specjalistycznych.

Oddanie Microsoft Office 2007 do produkcji stanowi ważny krok przed wprowadzeniem na globalny rynek klientów korporacyjnych oprogramowania Microsoft Office 2007, Windows Vista oraz Exchange Server 2007, które planowane jest na 30 listopada 2006 r.

„Oddanie Microsoft Office 2007 do produkcji kończy etap szlifowania wprowadzonych do niego nowości i udoskonaleń — najbardziej znaczących od przeszło dziesięciu lat. Cieszymy się, że możemy dostarczyć naszym klientom najwyższej jakości zestaw produktów, który umożliwi im znaczne zwiększenie wydajności pracy” – powiedział Jacek Maśliński, Information Worker Business Group Lead w polskim oddziale Microsoft.

Wraz z nowym Microsoft Office 2007 pojawia się nowy Office Online – narzędzie udostępniające blisko 50 tys. artykułów z pomocą, 35 nowych demonstracji, 24 nowe kursy on-line i ponad 400 nowych wzorców dokumentów. Nowy Office Online jest dostępny również w jęz. polskim.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Microsoft Office 2007 gotowy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl