SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Migut Media z "Pulsem Biznesu"

Od marcowego numeru 'Office World' będzie dystrybuowany do office managerów, dyrektorów administracyjnych, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, HR-owców w całej Polsce oraz czytelników prenumerujących Puls Biznesu.

 „Office World” jest wydawany w nakładzie 50 tys. egzemplarzy. Do tej pory dystrybucja miesięcznika koncentrowała się na największych centrach biznesowych w Warszawie. 

„Chcemy aby „Office World” stał się przede wszystkim niezastąpionym źródłem informacji dla osób podejmujących decyzje zakupowe w firmie i poradnikiem określającym sposoby i miejsca nabywania nowych produktów. Wierzę, że współpraca z „Pulsem Biznesu” pozwoli dotrzeć do szerszego spektrum potencjalnych odbiorców” – mówi Ewa Cesarz, wiceprezes zarządu Migut Media i jednocześnie wydawca miesięcznika.

Współpraca rozpocznie się w poniedziałek, 12 marca b.r; wtedy właśnie po raz pierwszy do prenumeratorów „Pulsu Biznesu” trafi również „Office World”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Migut Media z "Pulsem Biznesu"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl