SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sigma Bis daje najniższą cenę w przetargu outdoorowym Ministerstwa Rolnictwa

Sigma Bis, Stroer Media, Media Group i agencja reklamowa dsk złożyły oferty w przetargu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na zakup powierzchni reklamowej na nośnikach outdoorowych - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Jedynym kryterium wyboru jest cena.

Article

Przetarg resortu rolnictwa dotyczy usługi zakupu powierzchni reklamowej na zewnętrznych nośnikach typu outdoor na potrzeby kampanii informacyjnych realizowanych przez ministerstwo.

Oferty w nim złożyły agencje: Stroer Media (z ceną 474,9 tys. zł), Media Group (z ceną 322,04 tys. zł), dsk (z ceną 393,2 tys zł) i Sigma Bis (z ceną 249,9 tys. zł).

Jedynym kryterium wyboru zwycięskiej firmy jest cena.

Umowa z wybraną firmą zostanie zawarta na okres 6 tygodni. Ministerstwo Rolnictwa zaznacza, że umowa może zostać przedłużona maksymalnie o kolejne 12 tygodni, jeśli maksymalna wysokość wynagrodzenia nie zostanie wyczerpana lub złożone w czasie realizacji umowy zlecenie będzie w toku realizacji.

Przedmiot umowy będzie realizowany sukcesywnie w zależności od potrzeb ministerstwa, na podstawie składanych zleceń, przy czym resort zobowiązuje się do złożenia zleceń na łączną kwotę wynoszącą co najmniej 30 proc. maksymalnej wysokości wynagrodzenia.

Dołącz do dyskusji: Sigma Bis daje najniższą cenę w przetargu outdoorowym Ministerstwa Rolnictwa

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
designer
Czy kogoś to jeszcze dziwi, że państwowe przetargi wygrywa pan Hofman?
odpowiedź
User
ziko
czyli Sigma może oferować o 40% niższe ceny od właściciela nośników? nie chce mi się wierzyć, że AMS dał im taką niską cenę, więc jak nie wiadomo o co chodzi...
odpowiedź