SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Mundial w Onecie i „Przeglądzie Sportowym”: 6 korespondentów, „Misja Rosja” codziennie i „Skarby Kibica”

W Onecie i „Przeglądzie Sportowym” piłkarskie mistrzostwa świata będzie relacjonować sześciu korespondentów. Na Onecie codziennie będzie emitowana „Misja Rosja”, a do „Przeglądu Sportowego” dołączonych zostanie kilka wydań „Skarbu Kibica”.

Michał Pol i Przemysław Rudzki Article

Korespondentami Onetu i „Przeglądu Sportowego” na mundialu będą Tomasz Włodarczyk, Robert Błoński, Dariusz Dobek, Maciej Kaliszuk, Łukasz Olkowicz i Piotr Wołosik oraz osoby z ekip wideo. Będą codziennie pisać relacje, a także przygotowywać treści wideo i łączyć się na żywo w programie „Onet Rano”.

W dziale sportowym Onetu i w serwisie internetowym „Przeglądu Sportowego” uruchomiono osobne sekcje dotyczące mundialu. Ponadto na stronie głównej Onetu w czasie mundialu stałe miejsce będzie mieć widżet z najważniejszymi informacjami, materiałami wideo oraz relacjami tekstowymi na żywo.

„Misja Rosja” codziennie, treści wideo od TVP i Łączy Nas Piłka

Od 14 czerwca do 15 lipca codziennie będzie emitowana „Misja Rosja”, specjalne wydanie cotygodniowego programu „Misja futbol”. Będzie można ją oglądać o godz. 10.30 na stronie głównej Onetu.

Gospodarzami programu będą Michał Pol (dyrektor programowy segmentu sportowego Grupy Onet-RAS Polska) i Przemysław Rudzki (redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”, a stałymi gośćmi dziennikarze piłkarscy: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała, Marcin Feddek i Andrzej Twarowski.

- W trakcie programu będziemy się łączyć z obecną w Rosji naszą ekipą reporterską pod wodzą Tomka Włodarczyka. Dzięki współpracy z Telewizją Polską ofertę wideo w naszych serwisach uzupełnią ekskluzywne materiały z TVP (w tym wszystkie gole, jakie padną na mundialu). A dzięki współpracy z należącym do PZPN portalem Łączy Nas Piłka, wszelkie kulisy reprezentacji - wylicza Michał Pol.

Według badania Gemius/PBI w kwietniu br. strony i aplikacje Grupy Onet-RAS Polska zanotowały 20,79 mln realnych użytkowników i 2,69 mld odsłon, a sam portal Onet.pl - 17,07 mln użytkowników i 1,54 mld odsłon.

„Skarby Kibica” z „Przeglądem Sportowym”

W czwartek 14 czerwca wraz z „Przeglądem Sportowym” ukaże się 236-stronicowy „Skarb Kibica” zawierający m.in. szczegółowe informacje na temat składu reprezentacji Polski oraz terminarz wydarzeń. Natomiast w poniedziałek do „PS” zostanie dołączony plakat ze zdjęciem reprezentacji Polski i terminarzem mundialowym (w piątek 18 czerwca będzie do kupienia z „Faktem”).

Z „Przeglądem Sportowym” ukazały się już trzy dodatki mundialowe: „Mundial - Historia” (25 maja), „Mundial - Gwiazdy” (1 czerwca) oraz „Mundial - 100 momentów” (8 czerwca).

W trakcie mistrzostw świata „PS” będzie miał specjalną winietę nawiązującą do mundialu.

Według danych ZKDP w kwietniu br. średnia sprzedaż ogółem „Przeglądu Sportowego” wynosiła 23 120 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mundial w Onecie i „Przeglądzie Sportowym”: 6 korespondentów, „Misja Rosja” codziennie i „Skarby Kibica”

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wolf
Wiarygodny Michał Pol - bierzcie wszystko - od zakładów bukmacherskich i innych chałtur.
3 0
odpowiedź
User
kibic
"Skarb kibica" dopiero w dzień rozpoczęcia mundialu? Nie za późno trochę? Oficjalne składy są znane od tygodnia. Gdyby ukazał się np. dziś byłyby 2 wieczory na poczytanie zanim zaczną się mecze.
Przy okazji: cena 8,90 zł.
3 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing