SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Młodzi projektanci poszukiwani!"

Heyah ogłosiła ogólnopolski konkurs dla młodych projektantów

Skierowany jest on do osób, które interesują się modą oraz sztuką użytkową i chciałyby podzielić się z innymi swoją pasją. Heyah czeka na wszystkich, którzy chcą kreować rzeczywistość i wyznaczać nowe trendy - czytamy w komunikacie nadawcy.

Młodzi twórcy mogą zgłaszać prace w dwóch kategoriach konkursowych - "pełna kolekcja" oraz "kolekcja dodatków" - nawiązujących tematyką do trzech sezonów: lato, jesień, zima. Dzięki temu w konkursie będą mogły wystartować nie tylko osoby zainteresowane projektowaniem ubrań, ale również osoby specjalizujące się w kreowaniu dodatków. W obu przypadkach projektanci nie mogą zapomnieć o elementach obowiązkowych kolekcji - etui na telefon oraz etui na kartę. Konkurs ma formułę otwartą - mogą w nim wziąć udział wszyscy twórcy, którzy ukończyli 18 lat i amatorsko zajmują się projektowaniem ubrań.

Konkurs, trwający od maja do października, został podzielony na trzy etapy. Każdy etap to szansa na stworzenie heyahowej kolekcji mody, jako propozycji na te właśnie sezony.
Etap I - lato 2005 - potrwa od maja do czerwca,
Etap II - jesień - zakończy się w ostatnich dniach lipca,
Etap III - zima - ostatnią szansą na udział w konkursie będzie przystąpienie do trzeciego etapu pomiędzy końcem lipca, a październikiem, kiedy będą zbierane pomysły na kolekcje zimowe.

Najwyżej ocenione kolekcje z poszczególnych etapów konkursu zostaną wyprodukowane przez Heyah, wezmą także udział w specjalnie zorganizowanej sesji zdjęciowej. Autorskie projekty zostaną opatrzone autografem Twórcy oraz specjalną metką kolekcji Heyah.

W Jury Konkursu zasiądą znane osoby związane ze światem mody:
" Prof. Irmina Aksamitowska (Wykładowca w Katedrze Ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi),
" Monika Brzywczy (Redaktor Naczelna Cafe Magazyn),
" Agata Nowicka (Redaktor działu mody miesięcznika Aktivist),
" Bartek Wieczorek (Projektant),
" Sławek Blaszewski (Stylista, dziennikarz mody)


Prace, w formie rysunków, wizualizacji, wraz z pełnym opisem i CV twórcy należy przesyłać na adres e-mail: kolekcja@heyah.pl .

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Młodzi projektanci poszukiwani!"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl