SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

MNI planuje szybciej wystartować z MVNO

MNI liczy na podpisanie ostatecznej umowy z PTK Centertel w sprawie MVNO jeszcze w tym miesiącu i zaraz potem chce wystartować z ofertą.

Chce też równolegle ruszyć z ofertą MVNO w Europie Zachodniej - poinformował prezes MNI Piotr Koenig.

MNI oraz jej spółka zależna MNI Mobile podpisały w listopadzie 2006 roku z PTK Centertel list intencyjny o MVNO. Spółka informowała wtedy, że ostateczna umowa o świadczenie usług ma być podpisana w ciągu 3 miesięcy od podpisania listu intencyjnego, a rozpoczęcie świadczenia usług przez MNI Mobile nastąpi nie później niż 5 miesięcy po podpisaniu umowy.

Równolegle prowadzimy negocjacje nad umową i przygotowujemy się do wystartowania z usługami, dlatego od momentu podpisania umowy do wystartowania to nie będzie długi czas. Chcemy natychmiast po podpisaniu umowy móc zacząć działać. Jesteśmy w trakcie negocjacji umowy i liczę na to, że w tym miesiącu to się zakończy - powiedział Koenig.

Powiedział również, że równolegle ze startem usług jako MVNO MNI chciałaby zacząć świadczyć też takie usługi w Europie Zachodniej. Rozmawiamy i negocjujemy umowy z podmiotami w Europie Zachodniej, żeby w pewnym sensie równolegle z tą umową z Centertelem również tam sfinalizować umowy, bo te dwie umowy są potrzebne, żeby zacząć taką działalność - powiedział prezes.

W listopadzie przedstawiciele MNI mówili, że celem spółki jest pozyskanie 500-700 tys. abonentów jako MVNO na przestrzeni 3-5 lat.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: MNI planuje szybciej wystartować z MVNO

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl