SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mocny piątek w Metrze

W piątek, 28 kwietnia, w dzienniku "Metro" ukażą się dwa dodatku ogólnopolskie. Planowany nakład "Metra w tym dniu wyniesie 920 000 egz.

METRO FUNDUSZE STRUKTURALNE
Dodatek zostanie wydany z okazji drugiej rocznicy członkostwa Polski w Unii Europejskiej, na zakończenie projektu realizowanego przez "Metro" pn. „Skorzystajmy wspólnie! Fundusze Strukturalne są także dla Ciebie!”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna (konkurs dla mediów „Fundusze strukturalne w Polsce” organizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego).

Piątkowy dodatek Metro Fundusze Strukturalne to przewodnik i poradnik, który ma ułatwić Czytelnikom poruszanie się w gąszczu programów, z których można otrzymać dotację z UE.

W ramach projektu „Fundusze Strukturalne są także dla Ciebie!”, od 3 kwietnia, pisaliśmy o tym, jak pozyskiwać i wydawać unijne pieniądze, jak wypełniać wnioski, jak zrozumieć trudny urzędniczy język, na co najlepiej postawić, by dostać dofinansowanie z UE. Zamieściliśmy wywiady z fachowcami z dziedziny Unii Europejskiej i wykorzystywania funduszy. Dotarliśmy do osób, których życie zmieniło się dzięki funduszom unijnym oraz wskazywaliśmy, gdzie szukać szkoleń, programów i wiedzy na temat np. przekwalifikowania zawodowego - podano w komunikacie prasowym.

METRO NA KÓŁKACH
Pierwsze wydanie cyklicznego dodatku motoryzacyjnego "Metra". Dodatek będzie się ukazywał się raz w miesiącu, w piątek, wraz z wydaniem ogólnopolskim "Metra".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mocny piątek w Metrze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl