SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Historia Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego i fotografa Piotra Kuczy reklamują piwo Królewskie (wideo)

Pod hasłem „Moje miejsce zawsze z Legią” rozpoczęła się nowa kampania reklamowa piwa Królewskie (Grupa Żywiec). W jej ramach prowadzona jest loteria konsumencka. Za realizację działań odpowiadają agencje Just, Twin, Starcom, G3 Group i Roots.

Article

„Moje miejsce zawsze z Legią” to hasło kampanii Królewskiego oraz tytuł filmu, który przedstawia historię spikera Legii Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego oraz fotografa Piotra Kuczy. W filmie autorstwa Krzysztofa Kiziewicza, bohaterowie opowiadają jak i gdzie rodziła się ich miłość do Legii. Film emitowany jest na kanale Legia TV na YouTube oraz na stronie zawszezlegia.krolewskie.pl.

Szansa na personalizowaną koszulkę Legii

Od lipca rozpoczęła się też nowa loteria promocyjna Królewskiego, oparta o mechanizm instant win - czyli natychmiastowej nagrody. Kupując teraz butelkę lub puszkę Królewskie Jasne Pełne w opakowaniach oznaczonych promocją, można wygrać piwo lub unikalną koszulkę w barwach Legii, dodatkowo personalizowaną nazwą swojej dzielnicy lub miejscowości.

Informacja o nagrodzie znajduje się pod kapslem lub zawleczką. Jeśli widnieje tam napis „Wygrałeś Królewskie JP 2019” lub „1xKról 2019”, nagrodę - 1 puszkę 500 ml piwa Królewskie można odebrać u sprzedawcy w dowolnym sklepie oznaczonym promocją.

O wygranej koszulce informuje napis „Koszulka 2019” lub „Koszulka”. Pod informacją o nagrodzie znajduje się kod, który trzeba zarejestrować na stronie Królewskiego. Po poprawnym jego zarejestrowaniu, zwycięzca otrzyma mailem wiadomość ze specjalnym linkiem do Legia Warszawa FanStore oraz e-kodem, który uprawnia do zamówienia koszulki. Po wpisaniu e-kodu na stronie sklepu, można wybrać koszulkę z nazwą swojej dzielnicy lub z listy wybrać miejscowość, która zostanie na niej umieszczona.

Promocję wspiera szeroka kampania digitalowa i outdoorowa oraz dedykowane materiały promocyjne w sklepach. Za komunikację ATL i BTL marki Królewskie odpowiada agencja Just. Działania digital i social media realizuje agencja Twin, a za PR odpowiada agencja Roots. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Starcom. Organizatorem loterii promocyjnej jest G3 Group. 

W jednej z ostatnich kampanii piwa Królewskiego, która prowadzona była wiosną br. marka zachęcała do „Odkrywania Warszawy dzielnicami”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Historia Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego i fotografa Piotra Kuczy reklamują piwo Królewskie (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Piotr Kucza
Kierując się hasłem „Nieważne jak o tobie mówią byle nie przekręcali nazwiska” poproszę o poprawienie nazwiska.
odpowiedź