SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Monika Banyś rzeczniczką prasową VeloBanku, Katarzyna Koper szefową biura PR

Od sierpnia funkcję rzeczniczki prasowej VeloBanku (wcześniej Getin Banku) pełni Monika Banyś. Biurem public relations zarządza Katarzyna Koper. W jej zespole Urszula Maciejewska buduje świadomość marki oraz opracowuje i wdraża strategię komunikacji dla projektów CSR. Ignacy Słoński koordynuje tematy związane z udziałem w konferencjach, pozycjonowaniem ekspertów i komunikacją projektów sponsorskich, natomiast Justyna Bogucka-Kwella odpowiada za PR produktów bankowych.

Biuro PR VeloBanku: Ignacy Słoński, Monika Banyś, Katarzyna Koper, Urszula Maciejewska, Justyna Bogucka-Kwella Article

Rolę rzecznika VeloBanku, od sierpnia br. przejęła Monika Banyś. Zastąpiła na tym stanowisku Artura Neweckiego. W swojej karierze Banyś miała okazję pracować dla wielu klientów z sektora finansów, nieruchomości oraz rynku pracy, w tym dla Santander Bank Polska, CBRE czy Personnel Service. Nowa rzeczniczka jest związana z Zoom bsc, agencją, która aktualnie wspiera VeloBank w komunikacji i działaniach PR.

Katarzyna Koper na czele biura PR VeloBanku

Katarzyna Koper objęła stanowisko dyrektorki nowo utworzonego biura public relations. Przez ostatnie pięć lat była dyrektorką Biura Relacji Zewnętrznych w PKP Energetyka S.A., wówczas spółce z portfolio CVC Capital Partners. Wcześniej zarządzała agencją Publicis Consultants Polska, pracowała jako Account Director w MSL Group i Account Manager w Leo Burnett, zapewniając wsparcie strategiczne i wizerunkowe dla różnorodnych firm, m.in. z branży finansowej czy technologicznej.

Biuro public relations VeloBanku tworzą także: Urszula Maciejewska, Justyna Bogucka-Kwella i Ignacy Słoński.

Maciejewska to managerka z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w komunikacji w sektorze finansowym, m.in. w Banku BPH oraz Fiserv Polska. Justyna Bogucka-Kwella to ekspertka w komunikacji oraz marketingu, pracująca wcześniej dla różnych marek konsumenckich. Ignacy Słoński przed dołączeniem do VeloBanku pracował m.in. w Generali oraz Santander Bank Polska.

– Wiemy, że jasna i spójna komunikacja jest kluczowa, zwłaszcza, że jesteśmy bankiem szukającym inwestora, tworzącym wartość dla przyszłego właściciela. Dlatego wzmacniamy nasz zespół i powierzamy PR w ręce specjalistów, którzy będą kontynuowali budowanie silnej marki w oczach klientów, otoczenia oraz potencjalnych inwestorów – mówi Katarzyna Meissner, dyrektor zarządzająca obszarem komunikacji i marketingu w VeloBank.

Dołącz do dyskusji: Monika Banyś rzeczniczką prasową VeloBanku, Katarzyna Koper szefową biura PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl