SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Monika Kuś za Ewelinę Steczkowską nową rzeczniczką prasową Polskiego Radia

Na stanowisko rzecznika prasowego Polskiego Radia została powołana Monika Kuś. Zastąpiła Ewelinę Steczkowską, która obowiązki pełniła nieformalnie od wiosny 2020 roku.

Monika Kuś, fot. Grzegorz Śledź Article

Kuś związana jest z Polskim radiem od 16 lat. W latach 2005-2015 pracowała jako dziennikarz w radiowej Czwórce. Od 2010 do 2015 roku na stanowisku kierownika redakcji aktualności, jednocześnie przygotowując i prezentując serwisy informacyjne. Od 2015 do 2018 roku Monika Kuś zatrudniona była w Programie 2 Polskiego Radia, zaś od 2016 roku pełniła stanowisko zastępcy sekretarza programu.

Od 2018 roku pracuje w Biurze Zarządu Polskiego Radia, zaś od marca 2020 roku zastępowała rzecznika prasowego - Ewelinę Steczkowską. Steczkowska przejęła obowiązki rzecznik prasowej Polskiego Radia w czerwcu 2019 roku, zastępując tymczasową rzecznik, którą była właśnie Monikę Kuś. Spółka nie informuje, jakie są dalsze zawodowe losy Eweliny Steczkowskiej.

W 2019 roku Polskie Radio zanotowało spadek przychodów o 6,07 proc. do 336,53 mln zł. Nadawca miał 219,32 mln zł z abonamentu rtv i rekompensaty abonamentowej (5,8 proc. mniej niż rok wcześniej), a jego Agencja Reklamy osiągnęła 62,72 mln zł wpływów (po spadku o 7,4 proc.).

 

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Monika Kuś za Ewelinę Steczkowską nową rzeczniczką prasową Polskiego Radia

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
:)
"Nie udzielamy informacji na temat wewnętrznych spraw spółki". Kopiuj, wklej, wyślij. Wymarzona praca. :)
41 1
odpowiedź
User
Kultura
Ewelina? To ta co prowadziła poranki w Republice i kupowała sobie kwiaty?
28 3
odpowiedź
User
Janek
Czekam w końcu na wynik audytu, który pokaże jak to Niedźwiedzki latami fałszował wyniki listy 3PR.
37 3
odpowiedź