SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

MySpace pomoże w poszukiwaniach

Najnowsze rozwiązania zastosowane w serwisie MySpace poinformują użytkowników o zaginionych w okolicy dzieciach.

MySpace, jedna z najpopularniejszych stron społecznościowych, rozpowszechniać będzie wśród swoich użytkowników tak zwane alarmy “Amber” powiadamiające ich o zaginionych w ich najbliższej okolicy dzieciach. Nazwa akcji powstała od imienia zamordowanej w Texasie w 1996 roku dziewięcioletniej dziewczynki Amber Hagerman.

Należący do News Corp. serwis MySpace zawarł porozumienie z amerykańską organizacją Narodowe Centrum na rzecz Zaginionych i Wykorzystywanych Dzieci (National Center for Missing & Exploited Children) w celu rozpowszechniania wiadomości o zaginięciach.

Akcja rozpoczęła się we wtorek. Polega na rozsyłaniu krótkich notek o zaginionych dzieciach do wszystkich użytkowników mieszkających w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Informacja pojawia się w formie niewielkiego tekstu. Po kliknięciu w tekst użytkownik zostanie przeniesiony na stronę zawierającą pełny opis zaginięcia, w tym zdjęcia oraz podejrzenia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: MySpace pomoże w poszukiwaniach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl