SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nagroda im. Jana Wejcherta zostanie przyznana po raz piąty

Wystartowała piąta edycja konkursu o Nagrodę Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, zwanej „Biznesowym oskarem”. Jest ona przyznawana co roku wybitnym osobistościom w trzech kategoriach: „Sukces”, „Wizja i innowacje” oraz „Działalność społeczna”.

Article

Kandydatów do Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta zgłaszać można do 29 stycznia 2016 r. Wskaże ich 700 najważniejszych instytucji z całego kraju. Nominować mogą także osoby indywidualne poprzez stronę nagrodaprb.pl.

Następnie 20-osobowa kapituła nagrody, w skład której wchodzą autorytety życia gospodarczego, naukowego, kulturalnego, a także członkowie rodziny patrona nagrody, wyłoni trzech nominowanych w każdej z kategorii.

- Szukamy ludzi, których historie inspirują i skłaniają do działania, do odnoszenia własnych sukcesów małych i dużych, dzięki którym polska gospodarka ma szansę dalej dynamicznie się rozwijać. Potrzebni nam są tacy pozytywni bohaterowie, ludzie godni naśladowania, którzy dają nam dobry przykład. Wiemy już po pięciu latach działania Kapituły, że takich ludzi jest w Polsce bardzo wielu - dodaje Dariusz Mioduski, przewodniczący Kapituły Nagrody i wiceprezes Polskiej Rady Biznesu.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się 16 maja 2016 roku.

W ub.r. laureatami Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta byli Jarosław Józefowicz, Piotr Voelkel i Jarosław Kuba.

Polska Rada Biznesu jest organizacją skupiającą właścicieli i prezesów największych firm polskich i działających w Polsce.

Zmarły w 2009 roku Jan Wejchert był współzałożycielem Grupy ITI i stacji TVN.

Dołącz do dyskusji: Nagroda im. Jana Wejcherta zostanie przyznana po raz piąty

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl