SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nagrody zaufania 'Złoty OTIS' po raz trzeci

W tym roku laureatem honorowym nagrody zostało Stowarzyszenia Chirurgów Dziecięcych Ukrainy oraz do Polskie Stowarzyszenie Diabetyków.

Plebiscyt przeprowadzono wśród czytelników bezpłatnej gazety „Na zdrowie. Dostępne bez recepty”, bezpłatnej gazety „Dzień dobry”, widzów programu „Twój Lekarz” emitowanego na Polsacie oraz za pomocą popularnego portalu www.nazdrowie.tv.

„Stowarzyszenie Chirurgów Dziecięcych Ukrainy zostało założone w 1992 roku. Główna działalność Stowarzyszenia to pomoc w leczeniu złożonych wad rozwoju jamy brzusznej i piersiowej u dzieci ze wszystkich obwodów Ukrainy, również tych, które ucierpiały po awarii czarnobylskiej elektrowni atomowej” - informuje Krystian Cieślak, PR Manager Złoty Opis.

Honorowy „Złoty OTIS 2006” dla Stowarzyszenia Chirurgów Dziecięcych Ukrainy jest pierwszym w historii Nagrody Zaufania wyróżnieniem dla organizacji zagranicznej.
 
Polskie Stowarzyszenie Diabetyków powstało w 1981 roku w Bydgoszczy. Zrzesza największą w Polsce liczbę osób chorych na cukrzycę. Do głównych celów działalności PSD należą:
- opieka i pomoc ludziom chorym na cukrzycę
- dbanie o jakość leczenia cukrzycy poprzez właściwe wykreowanie systemu lecznictwa diabetologicznego
- poprawa prawnej, materialnej i społecznej pozycji diabetyków w państwie i społeczeństwie
- integracja środowiska chorych.

Organizatorzy Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2006” postanowili włączyć się w pomoc osobom chorym na cukrzycę. Z inicjatywy Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” stowarzyszenie rozpocznie budowę Centrum Leczenia, Rehabilitacji i Edukacji Dzieci z Cukrzycą.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nagrody zaufania 'Złoty OTIS' po raz trzeci

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl