SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Najpiękniejsze życzenia z Merci'

Do 17 czerwca 2005 trwać będzie konkurs Merci na antenie radia RMF FM zorganizowany przez firmę Storck

Celem akcji jest budowanie świadomości oraz umacnianie wizerunku marki Merci jako produktu doskonałego na prezent na każdą okazję.

Zasady konkursu są następujące:
Konsumenci, w spotach reklamowych emitowanych w ciągu całego dnia, od niedzieli do czwartku, dowiedzą się o możliwości sprawienia swoim bliskim niespodzianki i złożenia im życzeń, przesłania pozdrowień lub podziękowań na antenie radia RMF FM.

Każdy, kto będzie chciał wziąć udział w konkursie i złożyć np. życzenia imieninowe bliskiej osobie, które wypadają następnego dnia, może wejść na specjalnie przygotowaną stronę internetową www.merci.interia.pl. We wskazanym miejscu trzeba zarejestrować się, wpisać życzenia oraz numer telefonu osoby, do której te życzenia mają trafić.

Życzenia można również składać pod numerem telefonu (0 22) 575 00 55.

Następnego dnia rano, od poniedziałku do piątku, (w godzinach 6:45 - 8:00) wybierane są najciekawsze życzenia. Prowadzący program, dzwoni do wskazanej przez słuchacza osoby i w jednym z wejść antenowych, odczytuje te życzenia oraz informuje, że osoba ta otrzymuje, oprócz życzeń, również czekoladki MERCI oraz bukiet kwiatów.

Dodatkowo na stronie www.rmf.fm oraz kartki.interia.pl znajduje się banner Merci, który kieruje internautów na stronę konkursową.

Ze strony internetowej www.merci.interia.pl konsumenci mogą również wysłać kartki do znajomych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Najpiękniejsze życzenia z Merci'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl