„Najśmieszniejsi” od 3 marca w TV Puls. Co jeszcze stacja pokaże wiosną?

Od 3 marca w soboty o 14.30 TV Puls będzie emitować nowe kabaretowe show „Najśmieszniejsi”, w którym widzowie poznają prywatne życie artystów sceny kabaretowej. Stacja już rozpoczęła emisję drugiego sezonu serialu „Lombard. Życie pod zastaw”.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
„Najśmieszniejsi” od 3 marca w TV Puls. Co jeszcze stacja pokaże wiosną?
Kabaret Ani Mru Mru i Robet Górski; fot. TV Puls

Kabaretowe show nowością TV Puls

„Najśmieszniejsi” to nowość w wiosennej ramówce TV Puls. Formuła tego show polega na tym, że zaproszeni do studia TV Puls artyści sceny kabaretowej będą opowiadać o swoim życiu prywatnym, dzieciństwie i młodości, pasjach, największych osobistych sukcesach, sposobie pracy oraz inspiracjach. Oprócz tego widzowie zobaczą ich najlepsze skecze.

W pierwszych dwóch odcinkach w programie będzie gościć Kabaret pod Wyrwigroszem. Gospodarzem tych odcinków będzie Jarosław Marek Sobański.

W dalszych odcinkach wystąpią: Kabaret Ani Mru Mru (spotkanie z nimi przeprowadzi Robert Górski), Grupa MoCarta (odcinek ten poprowadzi Katarzyna Pakosińska), Kabaret Rak (Joanna Bartel) i Kabaret OT.TO (Browars Brothers Band).

Każdy odcinek show trwa 44 minuty i jest realizowany w studio Telewizji Puls przy udziale publiczności.

TV Puls „Najśmieszniejszych” pokazywać będzie w soboty o godz. 14.30, począwszy od 3 marca 2018 roku. Show będzie również emitowane przedpremierowo w Puls 2 w piątki o godz. 21.00 (począwszy od 2 marca br.).

Co jeszcze stacja pokaże wiosną?

Od 26 lutego br. TV Puls emituje również drugi sezon serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, którego akcja rozgrywa się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Premierowe odcinki tej produkcji oglądać można w dni powszednie o godz. 19.00. Serial ten został laureatem Telekamery „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii serial fabularno-dokumentalny.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koniec-serialu-lekarze-na-start-w-tv-puls ##

Wiosną 2018 roku TV Puls pokaże również wiele hitowych filmów. Widzowie zobaczą m.in. takie produkcje jak: „Igrzyska śmierci”, „Firewall”, „Nikita”, „Dorwać Gringo”, „Teściowie”, „Morze Czarne”, „Nienawistna Ósemka”, „Jestem zemstą” i „Litewski przekręt”.

Co w ramówce Puls 2?

Od 5 marca Puls 2 w ramach rodzinnego pasma Junior TV będzie premierowo emitować dwa seriale: „Teletubisie” (nowa wersja z 2015 roku ) i „Tomek i przyjaciele”. 12 marca w stacji pojawią się również nowe odcinki serii „Niech żyje król Julian”, „Bajeczki Maszy” i „Straszne historie Maszy”. W ramówce Puls 2 znajdą się również seriale kryminalne: „Agenci NCIS” i „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” oraz horrory: „Dracula” i „Koszmar następnego lata”.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Ale kino+ bez cyklu rozmów. Znika po dwóch dekadach

Ale kino+ bez cyklu rozmów. Znika po dwóch dekadach

Nagrody Mariusza Waltera przyznane. Specjalny laur dla dziennikarza Polsat News

Nagrody Mariusza Waltera przyznane. Specjalny laur dla dziennikarza Polsat News

Dlatego Orban wziął na cel tabloid "Blikk"

Dlatego Orban wziął na cel tabloid "Blikk"

Dług ciąży, streaming nie zapełnia luki po telewizji. Dlatego właściciel TVN jest sprzedawany

Dług ciąży, streaming nie zapełnia luki po telewizji. Dlatego właściciel TVN jest sprzedawany

Top 15. Najbardziej opiniotwórcze media stycznia w Polsce

Top 15. Najbardziej opiniotwórcze media stycznia w Polsce

Nie żyje Adam Kochanowski. Prowadził kultowy program "Podaj łapę"

Nie żyje Adam Kochanowski. Prowadził kultowy program "Podaj łapę"