SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Najsztub, Tymański, Chutnik, Lizut w 'Redakcji Kultury' TVP2

TVP2 wprowadza nowy magazyn „Redakcja kultury”. Stałymi współpracownikami programu będą między innymi Piotr Najsztub, Tymon Tymański, Sylwia Chutnik i Mikołaj Lizut.

Tytułową redakcją pokieruje Piotr Najsztub (redaktor naczelny), który w każdym odcinku ma przeprowadzać wywiad z twórcą.  W skład „Redakcji kultury” wejdą także Tymon Tymański (muzyka), Sylwia Chutnik (literatura), Wojciech Bakowski (sztuki wizualne), Mikołaj Lizut (wszystko), Łukasz Drewniak (teatr), Jakub Żulczyk (popkultura), Zofia Czerwińska (sekretarz redakcji) oraz Przemysław Tomaszewski ( stażysta).

Pilotażowy odcinek magazynu (w którym znajdą się dyskusje, recenzje, wywiady), Dwójka pokaże 13 marca (niedziela) o godzinie 23.40. Program potrwa 45 minut.

Kolejne wydania magazynu „Redakcja kultury” mają być nadawane od kwietnia, dwa razy w miesiącu.

Dołącz do dyskusji: Najsztub, Tymański, Chutnik, Lizut w 'Redakcji Kultury' TVP2

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rabin
No to lewactwo ma swój kolejny program. Skok na kasę w TVP trwa.
0 0
odpowiedź
User
Wszystkowidzący
To jak ta pani się nazywa ? Sylwia Hutnik - jak jest napisane na początku, czy Sylwia Chutnik - jak jest napisane w tekście ? Chyba jednak przez "CH".
0 0
odpowiedź
User
widz
23.40 Ładna misyjna godzina :D
0 0
odpowiedź