SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Największy internetowy serwis o charakterze przetargowym

Wirtualna Polska uruchomiła kolejny serwis finansowy, tym razem w całości poświęcony tematyce przetargów. Przetrargi.wp.pl stanowią integralną część Finansów (finanse.wp.pl), łączących wszystkie witryny finansowe portalu Wirtualna Polska (wp.pl): Banki, Emerytury, Fundusze, Giełda, Podatki, Ubezpieczenia, Waluty oraz Pasaż Finansowy.

Korzystając z serwisu Przetargi.wp.pl, stworzonego we współpracy z Mikrotech S.A., można w łatwy i szybki sposób dotrzeć do obszernej bazy ogłoszeń przetargowych. Serwis jest systemem łączącym i porządkującym wszelkie sposoby ich publikacji. Codziennie jego zasoby wzbogaca kilkaset nowych ogłoszeń o przetargach, których źródłem są min. prasa regionalna i ogólnopolska, Internet, biuletyny informacyjne, ogłoszenia urzędów i instytucji oraz sami użytkownicy. Korzystający z serwisu mają możliwość codziennego otrzymywania, na adres e-mail i fax, powiadomień o ukazaniu się ogłoszeń spełniających ich indywidualnie określone kryteria.

„Serwis jest systemem, w ramach którego każdy z użytkowników ma możliwość zdefiniowania swoich wymogów, pozwalających na selekcję informacji – powiedział Rafał Mandes, koordynator projektu z ramienia Wirtualnej Polski – Jest to istotne novum na polskim rynku informacji gospodarczych. Przetargi kierujemy do podmiotów najbardziej nimi zainteresowanych. Naszym zdaniem informacje zawarte w serwisie będą szczególnie atrakcyjne dla osób prawnych oraz prowadzących działalność gospodarczą". – dodaje.

Pełny zakres informacji dotyczących ogłoszeń przetargowych i wyników rozstrzygniętych przetargów, dostępny jest dla użytkowników komercyjnych wykupujących abonament; wymaga więc logowania. W ramach usługi jej nabywcy zyskują dostęp do informacji o kilku tysiącach aktualnych i planowanych przetargów, konkursu ofert oraz wyników licytacji. Dodatkowo mają też wgląd w archiwum przetargów.

Ponadto w serwisie znalazł się pełen spis Polskiej Klasyfikacji Wyrobów i Usług oraz narzędzie umożliwiające wprowadzanie przetargów do systemu ogłoszeń przetargowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Największy internetowy serwis o charakterze przetargowym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl