SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Natalia Stroe została szefową Coca-Cola Poland Services na Polskę i Kraje Bałtyckie

Od kwietnia Natalia Stroe obejmie stanowisko dyrektor generalnej dla Polski i Krajów Bałtyckich w Coca-Cola Poland Services.

Natalia StroeArticle

Natalia Stroe ma ponad siedemnastoletnie doświadczenie w firmach systemu Coca-Cola, gdzie zajmowała wysokie stanowiska kierownicze w marketingu i sprzedaży w różnych krajach Europy Południowo-Wschodniej. Z kolei od 2019 roku pełniła rolę dyrektora generalnego Czech i Słowacji.

- Polska to bardzo konkurencyjny rynek, a Coca-Cola ma tutaj wspaniały zespół, dlatego nie mogę się doczekać kolejnych wyzwań. Moja radość jest podwójna, bo właśnie świętujemy wspaniałe zwieńczenie naszej dziesięcioletniej pracy, dzięki której wspólnie uwolniliśmy potencjał zawodowy ponad 6 milionów kobiet na całym świecie mówi Natalia Stroe. - Coca-Cola jest firmą globalną, ale głęboko zakorzenioną w lokalnych społecznościach, którym służy i w których działa. Dlatego będziemy kontynuować nasze wysiłki w tym obszarze - podkreśla.

Obecnie w spółce Coca-Cola Poland Services stanowiska kierownicze w 52 proc. piastują kobiety. Z kolei w Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie w 12-osobowym zespole zarządzającym zasiada 5 kobiet, które odpowiadają za obszary takie jak: sprzedaż, zintegrowany łańcuch dostaw, marketing, hr oraz komunikacja korporacyjna i public affairs. Co więcej, co trzecia zatrudniona kobieta w Coca-Cola HBC Polska zajmuje stanowisko kierownicze.

System firm Coca‑Cola w Polsce składa się z dwóch spółek: Coca‑Cola Poland Services oraz Coca‑Cola HBC Polska. Coca‑Cola Poland Services jest spółką zależną The Coca‑Cola Company, właściciela wiodących marek napojów bezalkoholowych. Coca‑Cola HBC Polska to oddział Coca‑Cola Hellenic Bottling Company, będącej pod względem sprzedaży drugim na świecie rozlewcą napojów The Coca‑Cola Company. Firmy z systemu Coca‑Cola zatrudniają w Polsce łącznie ponad 2 015 osób. Od 2012 r. firmy zainwestowały w Polsce 728 mln zł.

 

Dołącz do dyskusji: Natalia Stroe została szefową Coca-Cola Poland Services na Polskę i Kraje Bałtyckie

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
LGBT
another white bitch
odpowiedź
User
bzdet
co mnie obchodzi ile procent kobiet??? co to za bełkot. interesują mnie KOMPETENCJE a NIE PŁEĆ!!!!!!
odpowiedź