SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michał Mańkowski dyrektorem Grupy naTemat, odchodzi Agata Komosa

Michał Mańkowski objął funkcje redaktora naczelnego portalu naTemat.pl i dyrektora operacyjnego Grupy naTemat.pl. Na pierwszym stanowisku zastąpił Agatę Komosę, która odchodzi z firmy.

Michał MańkowskiMichał Mańkowski

Na objętych właśnie stanowiskach Michał Mańkowski będzie zarządzał redakcją naTemat.pl oraz odpowiadał za koordynację współpracy pomiędzy serwisami i brandami Grupy naTemat. Będę raportował bezpośrednio do zarządu Glob360, właściciela grupy.

- Nie przewiduję rewolucji w charakterze pracy redakcji, ale razem z szefem strony głównej Michałem Gąsiorem mamy już w planach serię usprawnień, które pozwolą być naTemat jeszcze bardziej konkurencyjnym. Chcę skupić się na poukładaniu procesów i współpracy pomiędzy wszystkimi serwisami Grupy naTemat, która może być jeszcze bardziej owocna. A także na kwestiach projektowych, technologicznych i biznesowych - opisuje Mańkowski.

- Niezmiennie uważam, że Grupa naTemat to wyjątkowe miejsce na mapie polskich wydawców internetowych. Mamy świetny zespół redakcyjny, biznesowy, produkcyjny, z którym możemy robić jeszcze lepsze rzeczy - podkreśla.

Poprzednio przez prawie rok redaktor naczelną naTemat.pl była Agata Komosa. Obecnie żegna się z portalem.

Michał Mańkowski jest związany z naTemat.pl od startu portalu

Mańkowski pracuje w naTemat.pl od sześciu lat. Zaczynał jako stażysta, potem był reporterem i wydawcą porannej zmiany. W kwietniu 2013 roku został młodszym wydawcą strony głównej, a rok później - szefem wydawców i menadżerem newsroomu.

Od stycznia ub.r. pełnił stanowisko dyrektora operacyjnego ds. core businessu. Obecnie zachowa swoje poprzednie obowiązki.

Do Grupy naTemat oprócz portalu naTemat.pl należą serwis gospodarczy INNpoland.pl, serwis dla rodziców MamaDu.pl oraz serwis satyryczny ASZdziennik.pl.

Wiosną br. na stanowisku prezesa Glob360 Wojciecha Piwockiego zastąpiła Monika Bogusz-Jędrzejczyk. Obecnie firma szuka partnera (koncernu medialnego lub funduszu inwestycyjnego) zainteresowanego strategiczną współpracą z nią.

Agata Komosa zwolniona niespodziewanie

Według naszych nieoficjalnych ustaleń Agata Komosa została zwolniona, o czym dowiedziała się w środę. Powodem miała być zmiana struktury w kierownictwie Grupy naTemat.

- Nie chcę tego komentować.  Faktem jest, że zaczynam teraz wakacje, na które dotąd nie miałam czasu - mówi nam Komosa. Zapytana o plany zawodowe stwierdza, że ma kilka propozycji pracy w zawodzie. – Na razie jednak nie wiem, na co się zdecyduję. Muszę najpierw odpocząć, potem będę działać - zaznacza.

Z naTemat.pl Agata Komosa związana była od 2014 roku. Wcześniej współpracowała z tygodnikiem „Przekrój”, była też sekretarzem redakcji oraz zastępcą redaktora naczelnego magazynu Stuff, a także zastępcą redaktora naczelnego magazynu „Maxim”.

Dołącz do dyskusji: Michał Mańkowski dyrektorem Grupy naTemat, odchodzi Agata Komosa

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mózg
Prawie jak Cary Agos z The Good Wife na Netlixie
odpowiedź
User
Lelek
Mój mąż? Mój mąż z zawodu jest dyrektorem
odpowiedź
User
Tomek machala
Gratulacje i powodzenia.
odpowiedź