SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Natura przejawia się różnie” w kampanii województwa podlaskiego (wideo)

W telewizji, radiu, prasie i internecie rusza kampania promująca województwo podlaskie. Akcja pod hasłem „Natura przejawia się różnie” jest współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

„Natura przejawia się różnie” w kampanii województwa podlaskiego (wideo)

Startująca właśnie kampania województwa podlaskiego ma na celu pokazanie różnorodności tego regionu. Wykorzystywany w akcji spot z jednej strony przedstawia niespotykany gdzie indziej w Polsce zwyczaj kąpieli w baniach, a z drugiej zawiera elementy animacji komputerowych. Hasło akcji: „Natura przejawia się różnie”, nawiązuje zarówno do natury ludzkiej, jak też do przyrody.

Długofalowym celem kampanii jest zmiana wizerunku województwa podlaskiego, postrzeganego dotychczas przez pryzmat przyrody, i przekonanie potencjalnych turystów, że w tym regionie znajduje się wiele innych atrakcji. Grupą docelową akcji są przede wszystkim młodzi, aktywni Polacy, a zwłaszcza mieszkańcy Warszawy.


Kampania obejmuje telewizję (TVN, TVN 24, Discovery Channel, Discovery World, Discovery Historia, TLC), radio (Radio Eska, Radio Wawa, Radio Vox), internet (serwisy o tematyce turystycznej), prasę („Gazeta Wyborcza”, „Rzeczpospolita”, „Metro”) oraz promocję w warszawskim Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny w ramach tzw. Nocy Muzeów. Działania w najważniejszych mediach zaplanowano na miesiąc.

Spot wykorzystywany w akcji wyprodukowało Laboratorium Obrazu. Scenariuszem i reżyserią zajęli się Krzysztof Kiziewicz i Maciej Szupica, muzykę skomponował Adam Hryniewicki, a za animacje odpowiadał Sebastian Łukaszuk.

Akcja stanowi kolejny etap realizacji projektu „Kampania informacyjno-promocyjna województwa podlaskiego na lata 2010-2011” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Ogólny koszt kampanii to nieco ponad milion złotych brutto.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Natura przejawia się różnie” w kampanii województwa podlaskiego (wideo)

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
specjalista
Boże jaki szajs....
odpowiedź
User
snorl
ale dzicz
odpowiedź
User
kela
odjechany totalnie! super!
odpowiedź
User
mkultra
idealna reklama dietyloamidu kwasu D-lizergowego
odpowiedź