SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nauka bez stresu z Życiem Warszawy

W środę w Życiu Warszawy kolejna część edukacyjnej serii 'Nauka bez stresu'.

Tym razem jest to płyta CD „Gramatyka od A do Z”. Płyta zawiera rozszerzony kurs gramatyki języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i studentów. Jest to multimedialny program, przygotowany przy współpracy Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Program obejmuje m.in. opis części mowy i części zdania; logiczny i gramatyczny rozbiór zdań; podstawy teorii komunikacji; fonetykę z fonologią; składnię i stylistykę; ćwiczenia z zakresu rozbioru gramatycznego i logicznego zdań, ćwiczenia w konstruowaniu wypowiedzeń i analizy zdań.

Dodatkową wartość płyty CD stanowią ćwiczenia logopedyczne. Z ich pomocą można nauczyć się poprawnej i wyraźnej wymowy. Płyta jest niezbędna do powtórek materiału, nadrobienia zaległości szkolnych, gruntownego przygotowania się do egzaminów i olimpiad z języka polskiego.

Płyta będzie dostępna w sprzedaży opcjonalnej. Będzie ją można kupić w wybranych punktach na terenie Warszawy (m.in. w EMPiK-ach i salonikach prasowych InMedio) za 3,49 zł plus cena gazety.

Do tej pory w cyklu „Nauka bez stresu” wraz z Życiem Warszawy można było kupić płytę CD „Matematyka”, w przyszłym (również środa) będzie to „Ortografia”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nauka bez stresu z Życiem Warszawy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl