SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Neostrady tylko za 59 zł miesięcznie

Nowa opcja Neostrady TP za 59 zł miesięcznie

Od 1 czerwca 2004 r. Telekomunikacja Polska wprowadza trzecią opcję Neostrady TP o prędkości 128 kbps. Klienci indywidualni i instytucje oświatowe za nową usługę zapłacą 59 zł, natomiast abonament Klientów biznesowych będzie powiększony o 22 proc. VAT. Aktywacja usługi bez względu na wybraną opcję Neostrady TP w promocyjnej ofercie kosztuje 1 zł + VAT. Również cena modemu USB wyniesie teraz 1zł + VAT.

- Nowa oferta jest bardzo atrakcyjna. Szacujemy, że przynajmniej połowa z nowych Klientów Neostrady TP wybierze opcję 128 - powiedział Mariusz Gaca, dyrektor Pionu Multimediów TP. - Do końca tego roku planujemy, że będziemy mieć ok. 500 tys. Klientów korzystających z dostępów ADSL. Sprzedaż Neostrady TP to jeden z głównych priorytetów Firmy. Na koniec I kwartału 2004 mieliśmy 164 tys. Klientów ADSL i 80 tys. Klientów korzystających z SDI.

W maju br. Neostrada TP została nagrodzona w XIV edycji konkursu Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" w kategorii usług teleinformatycznych. Kapituła konkursu uznała, że Neostrada TP należy do elitarnej grupy najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, są lub mogą stać się wzorem dla innych.

"Teraz Polska" to nie jedyna nagroda, którą otrzymała ostatnio Neostrada TP. W grudniu ub. r. w plebiscycie zorganizowanym przez pismo PC World Komputer Telekomunikacja Polska została wyróżniona tytułem "Dostawcy Usług Internetowych 2003" właśnie za Neostradę.

Telekomunikacja Polska jest największym dostawcą szerokopasmowego dostępu do Internetu w Polsce. Udział TP w rynku szerokopasmowego dostępu do Internetu szacowany jest na 64 procent. Od 1 czerwca Neostrada TP oferowana będzie w trzech opcjach prędkości transferu danych: 128 kbps, 320 kbps oraz 640 kbps.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Neostrady tylko za 59 zł miesięcznie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl