SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Netflix planuje seriale z wariantami zakończenia wybieranymi przez użytkowników

Według nieoficjalnych informacji Netflix przygotowuje opcję pozwalającą jego subskrybentom na wybór kilku alternatywnych zakończeń seriali dostępnych w serwisie. Taka możliwość będzie dostępna wyłącznie w przypadku własnych produkcji Netflixa.

Article

Do informacji na temat nowych form oferowania treści przez Netflixa dotarł serwis Daily Mail, który powołuje się na własne źródła w kierownictwie serwisu.

Zgodnie z doniesieniami Netflix prowadzi prace nad wprowadzeniem opcji pozwalającej widzom na wybór wersji fabuły konkretnego serialu lub filmu.

Widzowie mają otrzymać do dyspozycji kilka ścieżek akcji określonego tytułu - od bardziej „optymistycznego” do bardziej „dramatycznego”. Według nieoficjalnych źródeł takla opcja ma dotyczyć wyłącznie własnych produkcji Netflixa, a w trakcie przygotowywania tych produkcji aktorzy i twórcy konkretnego tytułu będą przygotowywali kilka różnych wersji dotyczących przede wszystkim ostatnich odcinków nadawanych seriali.

Nieoficjalnie przedstawiciele Netflixa mówią o tym, że nowa opcja może zostać wprowadzona do oferty do końca br. Podkreślają jednocześnie, że na razie jest to jedynie eksperyment i na początku zostanie zastosowany tylko w wypadku produkcji kierowanych do młodej widowni.

W ub.r. Netflix zanotował przychody wynoszące 8,3 mld dol. i zysk operacyjny w wysokości 154 mln dol. Obecnie platforma globalnie świadczy usługi dla 93,8 mln użytkowników, z czego 89,1 mln płaci abonament.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Netflix planuje seriale z wariantami zakończenia wybieranymi przez użytkowników

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
x
Po oglądnięciu przedostatniego odcinka dostaniecie "prompt": Jakie zakończenie w ostatnim odcinku chcesz oglądnąć? Wybierz literę (Uwaga! Może zawierać śladowe ilości orzechów i spojlera): A Gł. bohater umiera B Żeni się z ukochaną C Żeni się z psem D Leci na Marsa
19 9
odpowiedź
User
użytkownik Netflixa
I to mi się podoba. Widz powinien mieć możliwość wyboru spośród kilku wersji fabuły, a nie narzucać wszystkim jedynie słuszne zakończenie filmu/serialu. Duży postęp kinematografii i krok we właściwym kierunku, brawo Netflix!
9 14
odpowiedź