SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Netia: Business Office dla średnich firm

Netia wprowadziła na rynek rozwiązanie telekomunikacyjne dla firm średniej wielkości o nazwie Business Office. Nowa oferta łączy w jednym pakiecie usługi głosowe z darmowymi połączeniami, szerokopasmowy dostęp do internetu oraz usługi dodatkowe.

Netia: Business Office dla średnich firm

Business Office to pakiet, w skład którego wchodzą usługi głosowe z darmowymi połączeniami stacjonarnymi wraz z funkcjonalnością centrali PABX, szerokopasmowy dostęp do internetu (asymetryczny lub symetryczny), a także usługi dodatkowe mające podnosić efektywność pracy i bezpieczeństwo danych w firmie.

Nowe rozwiązanie świadczone jest z wykorzystaniem platformy NGN, gdzie do realizowania usług głosowych wykorzystuje się gwarantowane łącza dostępu do internetu lub transmisji danych. Platforma NGN oferuje rozwiązania do zarządzania kontem użytkownika poprzez panel administratora dostępny przez www. Dzięki dodatkowej usłudze OnePhone, pracownik - bez względu na miejsce, w którym przebywa - może być dostępny pod jednym numerem telefonu, niezależnie od tego, czy połączenie kierowane jest na numer stacjonarny czy komórkowy.

Rozwiązanie Netii posiada również funkcje wspomagające pracę w grupach, m.in.: praca grupowa (jeden numer wspólny dla grupy użytkowników z dowolnymi scenariuszami wywołań - funkcjonalność pozwalająca obsługiwać połączenia przychodzące), przejmowanie połączeń od użytkowników w zdefiniowanej grupie, interaktywne kierowanie połączeń przychodzących (IVR), możliwość pracy w trybie agentów call center (mogą być zlokalizowani w firmie lub poza nią).

Funkcje wirtualnej centrali abonenckiej PABX w ofercie Business Office to m.in.: natychmiastowe i warunkowe przeniesienie wywołania, blokada prezentacji numeru na żądanie, prezentacja nazwy osoby dzwoniącej, funkcje "nie przeszkadzać", poczta głosowa, skrócone wybieranie.

Pakiet Business Office przeznaczony jest dla firm jedno- i wielooddziałowych. W ramach oferty dostępny jest pakiet podstawowy dla 10 użytkowników (w standardzie 10 telefonów IP Polycom 335 HD Voice) z różnymi opcjami dostępu do internetu oraz usługami dodatkowymi w cenie od 900 zł netto. Pakiet można rozszerzać o dodatkowych użytkowników i dodatkowe funkcjonalności, w tym fax serwer, telekonferencje, czy wirtualny dysk umożliwiający backup danych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Netia: Business Office dla średnich firm

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
zibi
jeżeli chodzi o usługi internetowe dla biznesu, to poza propozycją Netii, godna uwagi jest również oferta konkurencyjnej TP (DSL). Oferty dla klientów indywiudalnych, też mają nie najgorsze.
odpowiedź