SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Netia proponuje klientom ucyfrowienie miejsc pracy

W ramach oferty rozwiązań ICT z linii NetiaNext, powstała rodzina rozwiązań cyfrowego miejsca pracy - Netia Digital Workplace. To zestaw narzędzi, ułatwiających i przyspieszających pracę z dokumentami od edycji, aż po e-podpisywanie. Ale także usprawniających komunikację i dostęp do wiedzy wewnątrz organizacji.

Article

Na Netia Digital Workplace składają się trzy usługi, świadczone w modelu SaaS (Software as a Service): Netia Automation, Netia Intranet oraz Netia e-Podpis (powered by Autenti). To efekt współpracy z polskimi innowacyjnymi firmami technologicznymi.

- Presja czasu, żmudne wypełnianie dokumentów, to codzienność wielu pracowników umysłowych. A wcale tak być nie musi. Część czynności, np. uzupełnianie pozycji w szablonie dokumentu, może za nas zrobić robot. Później wystarczy taki dokument udostępnić na platformie, żeby cyfrowo go parafować. Zyskamy nie tylko czas, który wykorzystamy na zadania wymagające kreatywności. Korzystając z nowoczesnego intranetu nie tylko szybko znajdziemy potrzebne informacje, ale też wygodnie zgłosimy np. swój pomysł rozwojowy - komentuje Maciej Maciejewski, starszy kierownik produktów ICT w Netii.

 

Netia Automation ma zapewniać przyjazne w użyciu roboty softwareowe klasy RPA (Robotic Process Automation). Pozwalają one automatyzować powtarzalne czynności. Odciążeni w najbardziej żmudnych czynnościach pracownicy mogą koncentrować się na bardziej złożonych działaniach. Autorzy rozwiązania nacisk położyli na łatwość obsługi i samodzielne programowani robotów przez poszczególnych pracowników. Zaproponowany przez Netię sposób naliczania opłat - za wykonane czynności, a nie liczbę stanowisk – czyni roboty dostępnymi dla wszystkich zainteresowanych.

Z kolei Netia Intranet to innowacyjna platforma, usprawniająca komunikację wewnętrzną, zarządzanie wiedzą i zwiększa poziom zaangażowania pracowników w organizacjach każdej wielkości. Pozwala prowadzić spersonalizowaną i angażującą komunikację, oraz mierzyć jej efekty przy pomocy gotowych i łatwych w użyciu narzędzi, które nie wymagają technicznej wiedzy i długiego procesu wdrożenia. Wreszcie Netia e-Podpis upraszcza i skraca do niezbędnego minimum proces podpisywania dokumentów oraz obniża koszty związane z ich przygotowaniem i przesyłaniem tradycyjnymi metodami. Dokumenty podpisane z wykorzystaniem platformy Autenti spełniają kryteria oświadczenia woli w formie dokumentowej w rozumieniu Art. 77(2) Kodeksu Cywilnego i rozporządzenia eIDAS, są zatem prawnie wiążące w polskim i europejskim obrocie gospodarczym.

W III kwartale 2020 r. Grupa Netia wypracowała przychody w wysokości 315 mln zł. Liczba usług szerokopasmowego internetu wzrosła do 544 tysięcy, zaś grupa odbiorców ofert telewizyjnych osiągnęła 267 tysięcy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Netia proponuje klientom ucyfrowienie miejsc pracy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl