SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Netia oferuje usługę IP VPN

Netia rozszerzyła ofertę usług transmisji danych dla klientów biznesowych i wprowadziła usługę IP VPN

Dzięki tej usłudze klient otrzymuje wydzieloną sieć korporacyjną VPN (Virtual Private Network), która łączy jego lokalizacje w integralną całość. Usługa polega na połączeniu siecią transmisji danych oddziałów firmy w jedną Prywatną Sieć Korporacyjną zarządzaną kompleksowo przez operatora.

Usługa przeznaczona jest dla firm, które mają wiele oddziałów i budują własną sieć rozległą. Zlecenie obsługi tej sieci operatorowi pomaga zmodernizować sieć korporacyjną i znacznie zredukować koszty jej obsługi. Usługa zrealizowana jest na bazie nowoczesnej sieci transmisji danych, dzięki której możliwa jest pełna gwarancja parametrów łączy oraz zachowanie wysokiej jakości usługi.

Oferta Netii obejmuje całkowitą obsługę sieci rozległej, od opracowania koncepcji sieci, dostarczenia łączy transmisji danych o określonych parametrach i konfiguracji połączeń, po całodobowe zarządzanie siecią rozległą i doradztwo.

Oferta cenowa tworzona jest indywidualnie w zależności od wymagań klienta oraz lokalizacji przez niego wskazanych. Nad jakością świadczonej usługi czuwa przez 24h na dobę Centrum Zarządzania Siecią.

Ponadto, Netia wprowadziła usługę nielimitowanego wdzwanianego dostępu do Internetu dla użytkowników usługi ISDN Duo pod nazwą "Interlinia Standard". Usługa jest dostępna w trzech wariantach cenowych, w zależności od zadeklarowanego okresu korzystania z usługi. Miesięczna opłata abonamentowa w każdym wariancie wynosi 149 zł netto (159,43 zł brutto).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Netia oferuje usługę IP VPN

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl