SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Netia proponuje klientom krótką umowę i dostęp do internetu na sieci własnej

Netia oferuje swoim klientom ponownie usługę dostępu do internetu na sieci własnej - z umową na dziewięć miesięcy. Ceny internetu zaczynają się od 40 zł miesięcznie, a już za 55 zł można mieć dodatkowo dostęp do serwisu Disney+. W każdym wariancie pierwszy miesiąc abonamentu klienci otrzymują gratis.

W sierpniu Netia prezentuje specjalną ofertę promocyjną na dostęp do internetu na sieci własnej, opracowaną głównie z myślą o uczniach i studentach - ale dostępną dla wszystkich chętnych. Oferta charakteryzuje się krótkim okresem zobowiązania (umowa zawierana jest na 9 miesięcy) i atrakcyjne opłaty abonamentowe: już od 40 zł miesięcznie za dostęp o prędkości pobierania danych do 150 Mb/s, z uwzględnieniem rabatów za e-fakturę i zgody marketingowe.

W cenach od 55 zł do 95 zł miesięcznie Netia oferuje internet wraz z dostępem do serwisu Disney+. Pierwszy miesiąc w każdym z wariantów klienci otrzymują gratis, a po 9 miesiącach umowa na internet lub internet z Disney+ przechodzi na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia, a abonament wzrasta o 10 zł. Promocja potrwa do 31 października br.

Taryfy mobilne z 5G

Użytkownicy przewodowego dostępu do internetu Netii mogą dokupić na specjalnych warunkach usługi mobilne 5G, które działają na bazie operatora sieci Plus. Dostępne są cztery taryfy mobilne, od 25 zł miesięcznie, a przeniesienie numeru z innej sieci premiowane jest trzema miesiącami abonamentu gratis. W trzech wyższych planach taryfowych obowiązuje aktualnie promocja, w ramach której pakiet danych w okresie zobowiązania jest podwojony. Dzięki czemu w taryfie Super (5G) za 30 zł miesięcznie abonenci otrzymują 60 GB danych.

Netia należy do Grupy Cyfrowy Polsat, która w czwartym kwartale ub. roku zwiększyła przychody sprzedażowe o 5 proc. do 3,43 mld zł, a jej zysk netto zmalał z 333,7 do 174,5 mln zł. W całym roku 2022 grupa przy wzroście przychodów sprzedażowych o 3,8 proc. do 12,91 mld zł osiągnęła 3,35 mld zł skorygowanego zysku EBITDA. Jej zysk netto pierwszy raz od 2018 roku był poniżej 1 mld zł, bo holding ponad trzy razy więcej wydał na obsługę zadłużenia.

Dołącz do dyskusji: Netia proponuje klientom krótką umowę i dostęp do internetu na sieci własnej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl