SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

NG Interactive stworzyło KREATURA

Festiwal to otwarta impreza, specjalny program dla profesjonalistów toczyć się będzie równolegle z otwartą dla szerokiej publiczności serią wydarzeń i działań medialnych. Dzięki specjalnie stworzonej na tą okazje stronie www każdy z nich może zapoznać się z dokładnym programem festiwalu, dowiedzieć się więcej o imprezach towarzyszących, poznać cenny wraz z możliwymi rabatami. W celu ułatwienia akredytacji organizatorzy udostępnili formularz zgłoszeniowy.

Strona wizualna serwisu jest utrzymana w kolorystyce festiwalu, została wzbogacona o ciekawe, dynamiczne elementy stworzone w technologii Flash. Z założenia jest to strona informacyjna, w której uniknięto przeładowania grafiką, ciekawą wizualizację osiągnięto poprzez operowanie kolorem i lekką, dopracowaną kompozycją graficzną.

Jednym z głównych celów naszych prac jest ciekawa i nietuzinkowa kreacja, która pozwala naszym klientom wyróżnić się na tle konkurencji. Cieszymy się, że wysiłek, jaki wkładamy w nasze projekty został dostrzeżony i zostaliśmy poproszeni o stworzenie strony festiwalowej - mówi Grzegorz Krzemień managing partner NG Interactive. Tworzenie projektów prawdziwie multimedialnych a nie statycznych plansz graficznych to nasz główny atut za pomocą, którego pozyskujemy Klientów.

Serwis festiwalowy będzie sukcesywnie rozwijany. W przeciągu miesiąca pojawi się newsletter oraz rozbudowany zostanie dział Nowości. Uzupełniony zostanie również o elementy wizerunkowe w postaci tapet i wygaszaczy.

Według Pauliny Ufel - koordynatora projektu ze strony Eskadry - Profesjonalny serwis festiwalowy powstał dzięki owocnej współpracy Eskadry z agencją NG Interactive oraz firmą ZEFA, oficjalnymi sponsorami drugiej edycji Festiwalu Reklamy "Kreatura", który Eskadra organizuje we współpracy z dwutygodnikiem "Media i Marketing Polska" twórcą i organizatorem najstarszego na rynku reklamowym, rozgrywanego od ośmiu lat konkursu "Kreatura". Celem serwisu, obok informowania na temat kwietniowego Festiwalu, jest także wspieranie systemu sprzedaży akredytacji. Nowoczesne rozwiązania technologiczne i atrakcyjna wizualizacja czynią z serwisu szybkie i rzetelne kompendium wiedzy na temat programu kwietniowej "Kreatury" i planowanych atrakcji.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: NG Interactive stworzyło KREATURA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl