Nie ma mocnych na film "Szybcy i wściekli 6"

Obraz "Szybcy i wściekli 6" drugi tydzień z rzędu okupuje szczyt amerykańskiego box office'u.

megafon.pl / pr
megafon.pl / pr
Udostępnij artykuł:

Najwyżej notowana nowość to "Iluzja" na 2. lokacie i z 28 milionami dolarów na koncie. Obraz przedstawia historię grupy złodziei-iluzjonistów, którzy najpierw okradają banki, a następnie obsypują pieniędzmi swoją publiczność. W międzyczasie agenci FBI starają się ich schwytać. W rolach głównych występują Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Mark Ruffalo, Isla Fisher, Melanie Laurent, Dave Franco, Morgan Freeman i Michael Caine.

Oczko niżej, z 27 milionami dolarów dochodu, znalazł się obraz "1000 lat po Ziemi" z Willem Smithem oraz jego synem Jadenem w rolach głównych. Akcja produkcji w reżyserii M. Nighta Shyamalana rozgrywa się w odległej przyszłości i ukazuje zniszczoną Ziemię w trzecim milenium. Bohaterami opowieści są ojciec i syn, podróżujący po zdewastowanej i opuszczonej przez ludzkość planecie, na której znaleźli się w wyniku awarii statku kosmicznego.

Ostatnia nowość top 10 zestawienia to bollywoodzie dzieło "Yeh Jawaani Hai Deewani". Reżyserem romantycznej komedii z Indii jest Ayan Mukherjee. W rolach głównych występują Ranbir Kapoor, Deepika Padukone, Aditya Roy Kapur i Kalki Koechlin. Obraz zarobił ponad półtora miliona dolarów, co zagwarantowało 9. miejsce.

1. "Szybcy i wściekli 6" 34,5 miliona dolarów2. "Iluzja" 28,1 miliona dolarów3. "1000 lat po Ziemi" 27 milionów dolarów4. "W ciemnosc: Star Trek" 16,4 miliona dolarów5. "Tajemnica zielonego królestwa" 16,4 miliona dolarów6. "Kac Vegas III" 15,9 miliona dolarów7. "Iron Man 3" 8,01 miliona dolarów8. "Wielki Gatsby" 6,26 miliona dolarów9. "Yeh Jawaani Hai Deewani" 1,6 miliona dolarów10. "Uciekinier" 1,2 miliona dolarów.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nowy właściciel "Rzeczpospolitej" odchudza spółkę zależną. W zarządzie tylko prezes

Nowy właściciel "Rzeczpospolitej" odchudza spółkę zależną. W zarządzie tylko prezes

Ma być bezpieczniej w polskiej cyberprzestrzeni. Prezydent podpisał ustawę

Ma być bezpieczniej w polskiej cyberprzestrzeni. Prezydent podpisał ustawę

Relacjonowała igrzyska pod wpływem alkoholu. Reporterka przeprasza

Relacjonowała igrzyska pod wpływem alkoholu. Reporterka przeprasza

Dodatkowa transmisja NBA w TVP. Możliwy debiut Polaka

Dodatkowa transmisja NBA w TVP. Możliwy debiut Polaka

Widzowie czekali na polskie bajki
Materiał reklamowy

Widzowie czekali na polskie bajki

Ruszył konkurs "Melchiory 2026". To nagroda Polskiego Radia

Ruszył konkurs "Melchiory 2026". To nagroda Polskiego Radia