SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nie żyje prawniczka związana z TVN24. "Walczyła i wygrywała dla nas"

Zmarła Aneta Łuczka, prawniczka pracująca dla "Faktów" TVN, kanału TVN24 i portalu TVN24.pl. Ze stacją związana była od ponad 20 lat.

fot. TVN24Article

Aneta Łuczka wspierała dziennikarzy "Faktów" TVN, TVN24 i TVN24.pl w kwestiach prawnych związanych z ich materiałami dziennikarskimi. Reprezentowała ich też w sprawach sądowych.

- Ta praca była jej pasją i całym światem. Rozumiała nas i nasz dziennikarski, telewizyjny świat. Dzięki jej pracy czuliśmy się pewni, zabezpieczeni i zaopiekowani. Broniła nas i naszych dziennikarskich racji przed sądem, reprezentowała nas w wielu trudnych sprawach i sporach. Walczyła i wygrywała dla nas. Przez cały ten czas towarzyszyły nam jej profesjonalizm, pracowitość, spokój i życzliwość - napisano we wspomnieniu Anety Łuczki w portalu tvn24.pl.

- To taka osoba, na której pomoc, jako reporterzy, wydawcy, redaktorzy, mogliśmy liczyć w każdej chwili. Zawsze życzliwa i zawsze niesamowicie zaangażowana, wręcz przejęta każdą sprawą, z którą się do niej zwracaliśmy. Taka prawniczka z dziennikarskim zacięciem - powiedział portalowi Michał Chlebowski, dziennikarz TVN24.