SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nielimitowane rozmowy na 7 lub 30 dni za 5 lub 10 zł w Heyah i T-Mobile na kartę

Użytkownicy Heyah i T-Mobile na kartę otrzymali możliwość wykonywania połączeń na numery komórkowe w tych dwóch sieciach w ramach zryczałtowanej opłaty cyklicznej w wysokości 5 lub 10 zł.

Article

Oferta skierowana jest do użytkowników T-Mobile na kartę, którzy korzystają z taryf Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot lub Hot, oraz użytkowników Heyah korzystających z taryf Nowa Heyah lub z Taryfy Pakietowej.

Ryczałtowa opłata cykliczna za okres 7 lub 30 dni to odpowiednio 5 i 10 zł. Warunkiem skorzystania w oferty jest posiadanie aktywnego konta na połączenia wychodzące oraz stanu konta umożliwiającego pobranie opłaty cyklicznej.

Ofertę można aktywować za pomocą kodu ekspresowego, w internetowym systemie obsługi na stronie t-mobile.pl lub heyah.pl, w biurze obsługi użytkownika, w punktach sprzedaży T-Mobile lub wysyłając SMS o treści TAK na bezpłatny numer w sieci operatora. Aktywacja następuje w ciągu 72 godz. od momentu zarejestrowania przez operatora zlecenia i zostaje potwierdzona wiadomością SMS.

AKTYWACJA I DEZAKTYWACJA USŁUGI

Oferta

Heyah

T-Mobile

Aktywacja na 7 dni

kod *100*197#

*100*69*7#

Aktywacja na 30 dni

kod *100*19#

*100*69*30#

Aktywacja na 7 dni

SMS TAK na nr 517

SMS TAK na nr 661

Aktywacja na 30 dni

SMS TAK nr 519

SMS TAK nr 662

Dezaktywacja na 7 dni

kod *100*197*1#

*100*69*8#

Dezaktywacja na 30 dni

*100*19*1#

*100*69*31#

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nielimitowane rozmowy na 7 lub 30 dni za 5 lub 10 zł w Heyah i T-Mobile na kartę

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Czesław Jurzyk
Ludzie zanim co kol wiek zrobicie podpiszecie zapoznajcie się z regulaminem bo w tym biurze siedzą łowcy i dzwonią szukając jeleni z których można skórę zedrzeć w tym biurze możne wszystko co się tyczy opłaty umowy ale tylko w górę
10 8
odpowiedź
User
Horcjusz
Czesław Jurzyk regulaminy to zawsze się czyta, to tak jak podpisując umowę ubezpieczeniową zawsze trzeba sprawdzić co zawiera i jakie są wykluczenia. Co do pakietów to ok do starszych taryf z RWK, w nowszych taryfach jest więcej ciekawych opcji.
8 8
odpowiedź
User
fikander
Horcjusz, uważasz że 10 PLN miesięcznie za nielimitowane gadki do T-Mobile i Heyah to OK ???
Ja mam w Nju Mobile za 19 PLN miesięcznie no limit do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.
8 8
odpowiedź
User
leming
panowie jestem w nowym tak taku i ta oferta nielimitowanych minut juz jest od dobrych 6 miesiecy. Ale mi nowosc
9 8
odpowiedź
User
Janek
fikander, dobrze miej w tym swoim Nju, nikt ci nie zabroni, te taryfy do których pakiety te zostały wprowadzone, są już starszymi ofertami, teraz najczęściej zachwalaną ofertą jest frii na kartę, gdzie możesz sobie wybrać dany profil, i mieć go darmowym (połączenia T-M + Heyah, SMS lub internet)
8 8
odpowiedź