SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nielimitowane rozmowy na 7 lub 30 dni za 5 lub 10 zł w Heyah i T-Mobile na kartę

Użytkownicy Heyah i T-Mobile na kartę otrzymali możliwość wykonywania połączeń na numery komórkowe w tych dwóch sieciach w ramach zryczałtowanej opłaty cyklicznej w wysokości 5 lub 10 zł.

Article

Oferta skierowana jest do użytkowników T-Mobile na kartę, którzy korzystają z taryf Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot lub Hot, oraz użytkowników Heyah korzystających z taryf Nowa Heyah lub z Taryfy Pakietowej.

Ryczałtowa opłata cykliczna za okres 7 lub 30 dni to odpowiednio 5 i 10 zł. Warunkiem skorzystania w oferty jest posiadanie aktywnego konta na połączenia wychodzące oraz stanu konta umożliwiającego pobranie opłaty cyklicznej.

Ofertę można aktywować za pomocą kodu ekspresowego, w internetowym systemie obsługi na stronie t-mobile.pl lub heyah.pl, w biurze obsługi użytkownika, w punktach sprzedaży T-Mobile lub wysyłając SMS o treści TAK na bezpłatny numer w sieci operatora. Aktywacja następuje w ciągu 72 godz. od momentu zarejestrowania przez operatora zlecenia i zostaje potwierdzona wiadomością SMS.

AKTYWACJA I DEZAKTYWACJA USŁUGI

Oferta

Heyah

T-Mobile

Aktywacja na 7 dni

kod *100*197#

*100*69*7#

Aktywacja na 30 dni

kod *100*19#

*100*69*30#

Aktywacja na 7 dni

SMS TAK na nr 517

SMS TAK na nr 661

Aktywacja na 30 dni

SMS TAK nr 519

SMS TAK nr 662

Dezaktywacja na 7 dni

kod *100*197*1#

*100*69*8#

Dezaktywacja na 30 dni

*100*19*1#

*100*69*31#

Dołącz do dyskusji: Nielimitowane rozmowy na 7 lub 30 dni za 5 lub 10 zł w Heyah i T-Mobile na kartę

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Czesław Jurzyk
Ludzie zanim co kol wiek zrobicie podpiszecie zapoznajcie się z regulaminem bo w tym biurze siedzą łowcy i dzwonią szukając jeleni z których można skórę zedrzeć w tym biurze możne wszystko co się tyczy opłaty umowy ale tylko w górę
odpowiedź
User
Horcjusz
Czesław Jurzyk regulaminy to zawsze się czyta, to tak jak podpisując umowę ubezpieczeniową zawsze trzeba sprawdzić co zawiera i jakie są wykluczenia. Co do pakietów to ok do starszych taryf z RWK, w nowszych taryfach jest więcej ciekawych opcji.
odpowiedź
User
fikander
Horcjusz, uważasz że 10 PLN miesięcznie za nielimitowane gadki do T-Mobile i Heyah to OK ???
Ja mam w Nju Mobile za 19 PLN miesięcznie no limit do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.
odpowiedź