SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nielimitowane rozmowy w NJU.mobile za 29 zł miesięcznie lub 2 zł dziennie

Orange Polska zaprezentowała nową markę telefonii komórkowej - NJU.mobile, która oferuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci krajowych. W ofercie abonamentowej kosztuje to 29 zł miesięcznie, a w ofercie na kartę - 2 zł dziennie.

Article

W ofercie NJU.mobile z rachunkiem jeśli klient nie wydzwoni nominalnej kwoty 29 zł miesięcznie, zapłaci mniej (według stawki 19 gr za minutę, ale co najmniej 9 zł). Może też dokupić nielimitowane SMS-y (za 9 zł miesięcznie) oraz internet (19 zł miesięcznie). Przy czym jeśli wartość wykorzystanych SMS-ów i transferu internetowego wyniesie mniej niż 9/19 zł (według stawek 9 gr za SMS i 19 gr za 1 MB), klient zapłaci mniej. Maksymalny rachunek za wszystkie usługi w ofercie podstawowej wyniesie nie więcej niż 57 zł (29 zł + 9 zł +19 zł).

Umowa abonamentowa obowiązuje przez 30 dni i automatycznie się przedłuża.

- W nju.mobile płacicie zgodnie z cennikiem do osiągnięcia górnego limitu wydatków, a potem dalsze korzystanie z rozmów, SMS-ów i internetem jest bezpłatne. Nie ma żadnych, długich kontraktów - informuje Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.


W NJU.mobile na kartę minuta połączenia kosztuje 19 gr, SMS - 9 gr, a 1 MB danych z internetu - 19 gr. Natomiast w ramach ułsugi "do wszystkich" za 2 zł dostaje się nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci krajowych oraz 100 MB na transfer z internetu, które można wykorzystać do końca dnia aktywowania usługi.  w ciągu tygodnia od aktywowania pakietu. Dostępny jest też dodatkowy pakiet internetowy 350 MB na 31 dni za 7 zł.

Swoje konto można zasilić doładowaniami w wysokości 5, 10, 25, 40, 50, 100 i 200 zł.
 

NJU.mobile to nowa, tania marka właściciela sieci komórkowej Orange.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nielimitowane rozmowy w NJU.mobile za 29 zł miesięcznie lub 2 zł dziennie

31 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
micno
nic nie zrozumiałem z tego tekstu, nosz kurde, albo to bełkot albo mam udar
35 13
odpowiedź
User
lolo
tragedia nic pojac nie mozna z tego opisu
31 12
odpowiedź
User
o_O
"(...) Może też dokupić nielimitowane SMS-y (za 9 zł miesięcznie) oraz internet (19 zł miesięcznie). Przy czym jeśli nie wykorzysta tych limitów, zapłaci za SMS-y i internet mniej (...)"

można wykorzystać limit nielimitowanego?
18 10
odpowiedź
User
W
Informacja zredagowana w taki sposób, że również zrozumiałem co drugie zdanie. Raz jest napisane "taryfa NJU.mobile obejmuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci krajowych" a zaraz jest napisane "W obu wersjach taryfy NJU.mobile obowiązują te same stawki: 19 gr za minutę połączenia, 9 gr za SMS i 19 gr za 1 MB pobranych z internetu."
18 9
odpowiedź
User
ehh
coś mi tu śmierdzi!
18 11
odpowiedź