SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nietypowa promocja Eski

Akcja promocyjna T&S MH w agencjach reklamowych

Przez cały listopad i grudzień Time & Space Media House (dom sprzedaży Radia ESKA) w odnowionym i mocno powiększonym składzie osobowym odwiedzał agencje reklamowe i domy mediowe. Akcja, która w każdej z agencji trwała trzy dni miała za zadanie w niekonwencjonalny i przyjazny sposób przybliżyć Radio ESKA – jego atmosferę, ramówkę i ludzi z nim związanych. Promocja skupiała się na trzech pasmach programu: porannym „Zjedz Pawelca na śniadanie” (w pozostałych 20 stacjach ESKI jest to „Poranne Espresso”), południowym – „Hit Telegram” i popołudniową listą przebojów „Gorąca 20-tka”.

Pierwszego dnia ekipa T&SMH, której towarzyszył Paweł Pawelec - gwiazda porannego pasma Radia ESKA Warszawa, zjawiała się w wybranej agencji z wykwintnym śniadaniem. Podczas spotkania prowadzono m.in. zabawę, której jednym z elementów było rozpoznanie prawdziwego Pawła Pawelca wśród przybyłych wraz z nim pracowników T&SMH.

Następnego dnia, do odwiedzonej uprzednio agencji, przybywali eskonosze zostawiając w niej Hit-telegram - zaproszenie do zabawy telefonicznej z DJ-ami Radia ESKA. W trakcie trwania „Hit Telegramu”, DJ dzwonił do obdarowanych zaproszeniem osób i przeprowadzał krótką rozmowę na żywo na antenie naszej stacji. Dzięki temu pracownicy domów mediowych mogli wziąć aktywny udział w tworzeniu programu, pozdrowić bliskie osoby i zadedykować im wybrany utwór.

Trzeciego dnia T&SMH promował popołudniowe pasmo – listę przebojów Radia ESKA „Gorącą 20”. Na miejscu akcji pojawiała się gorąca 20-tka Radia ESKA – śliczna, dwudziestoletnia dziewczyna, ubrana w strój ze znakami „Gorącej 20”, częstując równie gorącą 20 calową pizzą.

W czasie trwania promocji, podkreślano rozrywkowy charakter Radia ESKA, jego elastyczność i nowoczesność, a przy okazji przedstawiono nowy zespół pracowników Time & Space Media House, odpowiedzialnych za współpracę z agencjami i domami mediowymi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nietypowa promocja Eski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl