SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Niższe wydatki na paliwo dla przedsiębiorców z kartą kredytową Banku Pekao Moto Biznes

Bank Pekao rozwija ofertę kart kredytowych dla klientów biznesowych. Ostatnio bank wystartował z nową promocją „Karta Kredytowa Moto Biznes z oprocentowaniem 9,99 proc.", przeznaczoną dla przedsiębiorców prowadzających jednoosobową działalność gospodarczą co najmniej 12 miesięcy i korzystających z uproszczonej księgowości.

W akcji mogą wziąć udział klienci, którzy po spełnieniu warunków promocji, podpiszą do końca tego roku umowę o kartę kredytową Moto Biznes w Banku Pekao. Pozwoli im to na korzystanie z obniżonego oprocentowania kredytu w karcie kredytowej do 30 czerwca 2024 r.

Promocyjne oprocentowanie na karcie MOTO Biznes wynosi 9,99 proc., podczas gdy standardowa jego wysokość na rynku sięga około 19 proc. w skali roku. Promocja obejmuje wszystkie rodzaje transakcji (w tym transakcje bezgotówkowe po okresie bezodsetkowym, przelewy z karty kredytowej oraz wypłaty gotówki).

Dodatkowo, za wszystkie płatności na stacjach paliw w Polsce, posiadacz karty Moto Biznes otrzymuje od banku zwrot 0,3 proc. wydatków, do 50 zł miesięcznie i nawet do 600 zł rocznie. Do karty dołączone są również atrakcyjne ubezpieczenia, obejmujące m.in. assistance samochodowy.

Kartę kredytową Moto Biznes można otrzymać z limitem do 50 tys. zł w zależności od oceny zdolności kredytowej. Posiadacze karty mogą korzystać z limitu kredytowego bez odsetek nawet przez 47 dni (dotyczy transakcji bezgotówkowych).

Dołącz do dyskusji: Niższe wydatki na paliwo dla przedsiębiorców z kartą kredytową Banku Pekao Moto Biznes

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl