SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Norbert Biedrzycki został nowym prezesem Sygnity

Rada nadzorcza spółki informatycznej Sygnity mianowała Norberta Biedrzyckiego na funkcję prezesa, poinformowała spółka w komunikacie. Biedrzycki zastąpił dotychczasowego prezesa Sygnity Piotra Kardacha, który złożył rezygnację.

"W związku z rezygnacją z funkcji prezesa zarządu Sygnity pana Piotra Kardacha, rada nadzorcza powołała na to stanowisko pana Norberta Biedrzyckiego. Pan Biedrzycki ma pełne poparcie rady nadzorczej. Liczymy, że pan Biedrzycki szybko poprawi kondycję Sygnity bazując na swoim doświadczeniu w zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi o dużej skali, a także w zarządzaniu operacyjnym z ramienia renomowanej, światowej firmy konsultingowej. Dodatkowym wzmocnieniem spółki jest powołanie do zarządu pana Andrzeja Paszyńskiego, doświadczonego menedżera branży IT. Pan Paszyński będzie odpowiadał za wzmocnienie sprzedaży, szczególnie w pionach Utilities i General Business" - mówi cytowany w komunikacie przewodniczący rady nadzorczej Sygnity Jacek Kseń.

"Sygnity ma ogromny potencjał, myślę tu zarówno o ludziach, prowadzonych projektach, jak i produktach. Chcę go pokazać w pełni w jak najkrótszym możliwie czasie. Spółka jest w trakcie wdrożenia nowej organizacji, będziemy szybko i konsekwentnie realizowali ten projekt. Oczywiście, przede wszystkim chodzi o zwiększenie rentowności całej grupy. To jest moje zadanie do wykonania w najbliższej przyszłości. Spółka nie jest mi obca. Poznałem ją bardzo dobrze kilka lat temu, doradzając z ramienia firmy McKinsey przy tworzeniu programu Colorado wtedy jeszcze dla ComputerLandu. Liczę też na doświadczenie i wsparcie Piotra Kardacha, który przyjął moją propozycję współpracy w charakterze doradcy" - zapowiada prezes Sygnity, Norbert Biedrzycki.

Narastająco w I-IV kw. 2009 roku spółka miała 89,18 mln zł skonsolidowanej straty netto wobec 1,33 mln zł straty rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 572,69 mln zł wobec 995,67 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Norbert Biedrzycki został nowym prezesem Sygnity

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl