SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Nostalgia” sprzedaje się lepiej niż „Pogoda na życie”

Średnia sprzedaż dwóch pierwszych numer miesięcznika dla seniorów „Nostalgia” (Wydawnictwo Bauer) przekroczy 100 tys. egz. - wynika z prognoz wydawcy. Oznacza to, że tytuł notuje lepsze wyniki niż podobny magazyn „Pogoda na życie” Agory.

Article

„Nostalgia” to magazyn o gwiazdach kina i estrady XX wieku oraz wydarzeniach, które stały się ich udziałem. Zadebiutował na rynku 27 stycznia br., w nakładzie 250 tys. egz. i w cenie 1,99 zł. Kolejne wydanie ukazało się miesiąc później.

Jak informuje Wirtualnemedia.pl Maciej Brzozowski, dyrektor PR w Bauerze, średnia prognozowana sprzedaż dwóch pierwszych numerów „Nostalgii” plasuje się na poziomie ponad 100 tys. egz. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyniku - mówi nam Brzozowski. Kolejne wydanie ma trafić na rynek 30 marca br. Magazyn nadal kosztować będzie 1,99 zł.

Dodajmy, że na początku stycznia br. Agora wprowadziła na rynek podobny miesięcznik pod tytułem „Pogoda na życie”. Z danych wydawcy wynika, że jego pierwsze dwa wydania sprzedały się średnio w liczbie 80 tys. egz. Obecnie na rynku jest jego trzeci numer. Cena magazynu to także 1,99 zł.

Trzecim wydawcą, który ostatnio wprowadził na rynek tytuł dla seniorów, jest firma Edipresse Polska. Jej pismo „To były piękne czasy” weszło do sprzedaży pod koniec grudnia ub.r. i pozostanie w niej jeszcze do końca marca br. Kosztuje więcej niż tytuły Bauera i Agory, bo 2,59 zł. Spółka nie podaje ile wyniosła dotychczasowa sprzedaż magazynu „To były piękne czasy”, ani czy ukaże się kolejne jego wydanie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Nostalgia” sprzedaje się lepiej niż „Pogoda na życie”

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dorothea
Ładna okładka.
8 9
odpowiedź