SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa Nokia

Telefon fotograficzny Nokia 3220: eksplozja światła

W scenerii rytmicznie migoczących świateł zadebiutował nowy telefon fotograficzny Nokia 3220, a wraz z nim - zupełnie nowy sposób komunikowania się ze znajomymi w tłumie. Telefon Nokia 3220, zaprezentowany podczas konferencji prasowej, która odbyła się w warszawskim klubie "Foksal 19", wyróżnia się przezroczystymi uchwytami Nokia Xpress-On(TM), które pulsującym światłem w rytm dźwięków dzwonka, sygnalizują nadejście nowego połączenia lub wiadomości. Samodzielnie opracowane wycinane obudowy oraz zestawy tematyczne, obejmujące dźwięki dzwonka, tapety, schematy kolorów i sekwencje świetlne, ułatwiają dostosowanie telefonu do własnych upodobań. Najlepsze jest to, że telefon Nokia 3220 jaśnieje jeszcze jedną zaletą - jest nią cena, która bez uwzględnienia dopłat powinna wynosić około 250 EUR.

Firma, która jako pierwsza wprowadziła wiadomości tekstowe, obrazkowe i multimedialne, proponuje teraz nową metodę komunikacji - wiadomości świetlne. Machając telefonem Nokia 3220 z boku na bok, użytkownik włącza diody świecące umieszczone na obudowie Nokia Xpress-on(TM) Fun Shell, "pisząc" w ten sposób wiadomość, która zdaje się unosić w powietrzu. Jest to zupełnie nowy sposób przekazywania wiadomości w zatłoczonym pomieszczeniu lub podczas imprez na świeżym powietrzu.

Jak się trzyma Twoje plemię? Trzeba zagłosować nad czyimś wydaleniem? Telefon Nokia 3220 sprawdzi umiejętności swojego użytkownika w zakresie radzenia sobie w ekstremalnych sytuacjach, a to dzięki pierwszej grze mobilnej wzorowanej na popularnym programie reality show "Rozbitkowie" (ang. Survivor). Gracz ma za zadanie kierować poczynaniami postaci, tworzyć sojusze i w drodze głosowania eliminować z gry przeciwników. W ten sposób rywalizuje z innymi osobami i stara się pozostać na placu boju jak najdłużej. Atrakcyjne gry, aplikacje i usługi bezprzewodowe, w tym grę Survivor, można kupić pod adresem www.nokia.com.pl/nokia/sklep.

Inną ciekawą funkcją jest możliwość użycia telefonu Nokia 3220 jako joysticka w specjalnych grach ruchowych towarzyszących obudowie Nokia Xpress-on(TM) Fun Shell. Gracz wskakuje w samo serce akcji, manewrując postaciami przy realizacji różnych zadań poprzez odpowiednie pochylanie telefonu. Do obudowy są dołączone dwie gry ruchowe: SwampRacer, dynamiczne wyścigi na motorówkach, oraz AirExpress, w której gracz lata nad egzotycznym archipelagiem.

Jaki sens mają najlepsze nawet przeżycia i wrażenia, jeżeli zatrzymuje się je wyłącznie dla siebie? Wbudowany cyfrowy aparat fotograficzny o rozdzielczości VGA umożliwia rejestrowanie zdjęć i nagrań wideo oraz wysyłanie ich w wiadomościach multimedialnych (MMS)**. Zdjęcia i pliki wideo łatwo zapisuje się w pamięci telefonu, dzięki czemu letnie wspomnienia można mieć przy sobie przez cały rok.

Telefon Nokia 3220 to doskonała propozycja dla barwnych osobowości, które w towarzystwie olśniewają niepowtarzalnym światłem.

Nokia 3220 to trójzakresowy telefon fotograficzny, który będzie dostępny w dwu wersjach: GSM 900/1800/1900, przeznaczonej głównie na rynki europejskie i azjatyckie, oraz GSM 850/1800/1900 - dla obu Ameryk. Dostawy rozpoczną się latem 2004 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa Nokia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl