SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa oferta Cyfrowego Polsatu

Oferta programowa Cyfrowego Polsatu jest teraz dostępna dla posiadaczy dekoderów free-to-air wyposażonych w złącze CI.

Cyfrowy Polsat wprowadził do sprzedaży moduły dostępu warunkowego dla swojej platformy, dzięki czemu bez konieczności zakupu dekodera platformy można korzystać z jej oferty - podano w komunikacie.

Dotychczas wszyscy widzowie zainteresowani propozycjami programowymi platformy Cyfrowy Polsat musieli nabyć dekoder platformy, aby odbierać jej ofertę. Teraz posiadacze dekoderów free-to-air, czyli tych, które do tej pory służyły do odbioru wyłącznie kanałów niekodowanych, mogą zakupić moduł dostępu warunkowego Cyfrowego Polsatu wraz z kartą abonencką i opłacając miesięczny abonament cieszyć się bogatą zawartością programową platformy.

Moduły CI CAM Cyfrowego Polsatu są dostępne w sprzedaży od 4 grudnia br. Oferowane są w tej samej cenie (99zł) i na takich samych warunkach, co dekoder platformy.

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku dekoderów platformy, moduły CAM parowane są z kartami abonenckimi, a więc nie ma możliwości wykorzystania nieprzypisanej do modułu karty, nawet jeżeli jest aktywna.

Moduły CAM Cyfrowego Polsatu współpracują ze wszystkimi dekoderami spełniającymi standardy DVB. W każdym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu można zapoznać się z listą rekomendowanych przez operatora dekoderów, a przed dokonaniem zakupu modułu można sprawdzić współdziałanie posiadanego dekodera z modułem CAM platformy.

Platforma Cyfrowy Polsat uruchomiona w 2000 roku jest wiodącym operatorem telewizji satelitarnej w Polsce, liczącym 1000 000 aktywnych użytkowników dekoderów i oferującym odbiór ponad 50 polskojęzycznych kanałów telewizyjnych, ośmiu radiowych i setek niekodowanych stacji zagranicznych (FTA).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta Cyfrowego Polsatu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl