SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa oferta internetowa firmy Netia

Netia ma nowe usługi dostępu do internetu dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Netia zapowiedziała uruchomienie od 1 lipca nowej usługi szerokopasmowego dostępu do internetu dla klientów biznesowych. Od poniedziałku z nowej taryfy dostępu do sieci mogą natomiast klienci indywidualni. Między innymi dzięki nowej ofercie Netia chce na koniec roku zwiększyć liczbę użytkowników ADSL do 58 tys. z obecnych 46 tys., poinformował w poniedziałek Wojciech Folejewski, dyrektor sprzedaży na rynku masowym Netii.

„W tej chwili mamy 46 tys. klientów ADSL, od początku roku pozyskaliśmy 9 tys. klientów. Nowa oferta pozwoli nam na zwiększenie liczby klientów na koniec roku do 58 tys. te liczby uwzględniają zarówno użytkowników indywidualnych, jak i small business” – powiedział Folejewski podczas konferencji prasowej.

Udostępnione od poniedziałku nowe taryfy na dostęp do internetu dla klientów indywidualnych przewidują trzy abonamenty: w wysokości 59 zł (z 10 zł rabatu na połączenia głosowe i prędkością pobierania danych 640 kbit/s); w wysokości 69 zł (10 zł rabatu i 640 kbit/s) oraz 119 zł (20 zł rabatu i 1536 kbit/s). Warunkiem skorzystania oferty jest podpisanie z Netią umowy na dwa lata.

Z kolei oferta dla biznesu, która wystartuje od 1 lipca, przewiduje w zależności od potrzeb klienta i oczekiwanej prędkości przesyłu danych całą gamę abonamentów za internet w cenach od 145 zł (640 kbit/s) do 2.800 zł (6 MB/s, przy czym prędkość pobierania i wysyłania danych jest tu taka sama). Dodatkowo we wszystkich taryfach dla klientów biznesowych Netia oferuje dostęp do usług hostingowych, gdzie klient ma możliwość: rejestracji i utrzymania własnych domen, realizacji skrzynek pocztowych, stron WWW oraz serwera FTP.

Folejewski zapowiedział również, że w Netii trwają obecnie „zaawansowane prace” nad usługą triple-play (łączącą telefon, internet i telewizję).

„Do końca roku gotowe będzie rozwiązanie technologiczne pozwalające na świadczenie takiej usługi. Trudno sprecyzować jeszcze, kiedy zostanie ona uruchomiona” – powiedział Folejewski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta internetowa firmy Netia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl