SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa oferta internetowa Plusa

W marcu br. Plus wprowadzi do swojej oferty bezprzewodowego dostępu do internetu router GlobeSurfer® II firmy Option.

Router iPlus GlobeSurfer® II to oferta, która umożliwia obniżenie kosztów dostępu do sieci w miejscach, gdzie wiele osób jednocześnie potrzebuje dostępu do internetu (w biurze, w domu). Dzięki temu urządzeniu możliwe jest utworzenie lokalnej bezprzewodowej sieci w technologii WLAN i dzielenie dostępu do internetu między komputerami. Prywatny hotspot, z którego komputery będą mogły korzystać, dostępny jest dzięki punktowi dostępu zintegrowanemu z routerem. Połączenie z internetem realizowane jest przez najlepszą z dostępnych w danym miejscu technologii transmisji w sieci Plus (urządzenie automatycznie wybiera technologię HSDPA, 3G /UMTS/, EDGE lub GPRS). Oznacza to, że wystarczy zakupić jedno urządzenie GlobeSurfer® II z aktywacją w ofercie iPlus, a z dostępu do internetu lub wewnętrznej sieci komputerowej firmy będzie mogło korzystać wiele osób pracujących w tym samym biurze lub wielu domowników jednocześnie. Dla osób, które nie będą chciały korzystać z bezprzewodowej technologii WLAN, możliwe będzie podłączenie do routera nawet do czterech urządzeń w technologii LAN.

Z routera iPlus GlobeSurfer® II można korzystać za pośrednictwem niemal każdego komputera stacjonarnego lub laptopa wyposażonego w jeden z systemów operacyjnych:  Windows®, Macintosh® lub Linux®.

Router umożliwia także odbieranie i wysyłanie wiadomości SMS. Wyświetlacz umieszczony na obudowie urządzenia pokazuje powiadomienia o odebranej wiadomości tekstowej SMS. GlobeSurfer® II pozwala także na wykonywanie połączeń głosowych za pośrednictwem sieci GSM. Wystarczy jedynie podłączyć do niego typowy aparat stacjonarny. Po otrzymaniu połączenia na wyświetlaczu pojawi się numer telefonu osoby dzwoniącej lub, w przypadku nieodebrania, ikona nieodebranego połączenia. Urządzenie identyfikuje numery dzwoniącego, prezentując jego nazwę na wyświetlaczu. Dzwoniąc do innej osoby, na ekranie telefonu pojawi się numer właściwy dla karty SIM znajdującej się w routerze iPlus GlobeSurfer® II.     

iPlus to najbardziej kompletna oferta bezprzewodowego dostępu do internetu i sieci firmowych z wykorzystaniem pakietowej transmisji danych w technologiach HSDPA, 3G, EDGE i GPRS. To możliwość nieograniczonego korzystania z Sieci w ramach stałej opłaty miesięcznej i dwuletnia licencja na pakiet Kaspersky® Internet Security gratis przy zakupie aktywacji jednej z taryf iPlus z modemem. Jako jedyny operator na polskim rynku Polkomtel SA udostępnia także ofertę transmisji danych w formie przedpłaconej karty – iPlus simdata - informuje Elżbieta Sadowska, rzecznik prasowy sieci Plus.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta internetowa Plusa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl