SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa oferta roamingowa w Play

15 proc. tańsze połączenia roamingowe od unijnych wymagań tzw. 'Eurotaryfy' - oto założenia nowej oferty roamingowej wprowadzonej przez Play.

Play wprowadza ofertę roamingową, która jest odpowiedzią na regulację Unii Europejskiej w tym zakresie. W myśl nowej oferty wszyscy Klienci ofert Play, wyjeżdżając zapłacą za wychodzące połączenia roamingowe w Europie stawkę o 15% mniejszą niż wymagane regulacją Unii Europejskiej 0,49 EUR za minutę.  Taryfa wynosi dokładnie 1,99 pln za połączenia wychodzące na terenie Unii Europejskiej. W Play opłata za połączenie roamingowe naliczana jest co 30 sekund.

Korzystanie z oferty jest bezpłatne. Oferta obowiązuje automatycznie od dnia wprowadzenia. Nowa oferta jest dostępna w roamingu i z wyjątkiem kilku krajów nie wymaga wprowadzania kodów typowych dla usług call back. Nową kartę SIM należy koniecznie aktywować w kraju.

Taryfa wchodzi w życie 22 czerwca br. I obowiązuje do odwołania. W pierwszym okresie korzystać z niej będą tylko klienci Play Karta.

Wakacje
Osoby płacące abonament korzystają do 15 września z  oferty „Wakacyjny roaming” ze stawką 49 groszy za połączenie wychodzące i 15 groszy za SMS, gdzie opłata za połączenie roamingowe naliczana jest co 30 sekund.

Promocja obejmuje następujące kraje: Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Cypr, Czechy, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Podobne informacje:

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta roamingowa w Play

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl