SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa OnetPoczta

Już sześć lat minęło od momentu, kiedy Internauci zakładali w Onet.pl pierwsze konta pocztowe używane do dzisiaj. Obecnie ponad trzy miliony użytkowników portalu wysyła z systemu poczty Onet.pl kilkaset milionów e-maili miesięcznie.

Co miesiąc w OnetPoczcie zakładanych jest ponad 100 000 nowych kont pocztowych. Z myślą o wygodzie dotychczasowych i przyszłych użytkowników poczty elektronicznej, Onet.pl wprowadza nowy - czwarty w historii portalu - system OnetPoczty, który proponuje trzy rodzaje kont: darmowe oraz dwa typy zaawansowanych kont komercyjnych.

Nowa OnetPoczta to:
 • udoskonalony system ochrony antywirusowej;
 • nowy, ergonomiczny, przyjazny dla użytkownika interfejs WWW umożliwiający obsługę innych, dowolnych kont;
 • możliwość zakładania kont profesjonalnych w najlepiej rozpoznawanej i zapamiętywanej w Polsce domenie: onet.pl (sic!) oraz w kilku innych niewykorzystywanych do tej pory domenach;

  Trzy rodzaje kont

  Użytkownicy OnetPoczty otrzymują nowe jakościowo produkty, konta e-mail, spełniające najdalej idące oczekiwania. Każdy rodzaj kont jest przygotowany z myślą o innym typie klienta:
  1. Konto bezpłatne OnetPoczta - konto o pojemności skrzynki 20 Mb, doskonałe dla osób korespondujących prywatnie;
  2. konto płatne OnetPoczta Max, adresowane do wymagającego i ceniącego komfort internauty, to 40 Mb pojemności, nowe domeny adresowe, brak reklam i maksymalne bezpieczeństwo. Koszt aktywacji: 18 złotych za pół roku.

  3. konto płatne OnetPoczta Biznes, adresowane jest do małego i średniego biznesu. Posiada pojemność 60 MB, pozwala na szyfrowanie poczty protokołem SSL, autoryzację SMTP (funkcję uniemożliwiającą podszywanie się kogokolwiek pod nadawcę) oraz wyposażone jest we wszystkie opcje konta OnetPoczta Max.
 • Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

  Dołącz do dyskusji: Nowa OnetPoczta

  0 komentarze
  Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl