SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa promocja w Idei

W Idei "Rozmowy co do MEGAsekundy"

Każdy, kto w okresie trwania promocji, tj. od 17.09 do 31.10.2004r. kupi telefon z dowolnym planem taryfowym MEGA na okres 12 lub 24 m-cy, otrzyma od razu usługę Sekunda PRO bez opłaty aktywacyjnej i abonamentowej za usługę na taki sam okres, na jaki podpisał umowę (po okresie promocji usługa Sekunda PRO działa na standardowych warunkach). Dzięki tej usłudze wszystkie połączenia są rozliczane co sekundę od początku rozmowy za darmo!


Dodatkowo, w ramach promocji, przy podpisaniu umowy na 24 miesiące dostępne będą 3 telefony po atrakcyjnej, promocyjnej cenie:
* Alcatel OT 320 za 49 zł (59,78 zł z VAT)
* Motorola C200 za 49 zł (59,78 zł z VAT)
* Motorola C205 za 49 zł (59,78 zł z VAT)

Przedmiot  promocji:
1. W ramach niniejszej Promocji Abonent zawierający umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas określony 24 miesięcy nie ponosi opłaty aktywacyjnej (za włączenie do sieci).
2. W ramach niniejszej Promocji Abonent zawierający umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas określony 12 miesięcy ponosi opłatę aktywacyjną (opłata za włączenie do sieci) w wysokości:
a) 50 zł bez VAT jeżeli w momencie zawierania umowy Abonent wybrał plan taryfowy MEGA 150;
b) 25 zł bez VAT jeżeli w momencie zawierania umowy Abonent wybrał plan taryfowy MEGA 350

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa promocja w Idei

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl