SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa taryfa i promocja w ofercie Orange dla Firm

Od 27 lutego w Orange dla Firm dostępna jest nowa taryfa Firma 25.

Skorzystać z niej mogą zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci biznesowi, którzy mogą zmienić obecnie uzytkowaną taryfę, w ramach oferty Propozycja dla Firm lub zlecając zmianę planu taryfowego na Firma 25.

Ceny i opłaty w planie taryfowym Firma 25 w Orange dla Firm:

Plan taryfowy Firma 25
Abonament miesięczny (płatny z góry) 15 zł (18,30 zł z VAT)
Pakiet minut połączeń  25
Opłata za minutę połączenia krajowego z numerami sieci Orange, numerami stacjonarnymi oraz numerami innych operatorów sieci komórkowych w Polsce  0,60 zł ( 0,73 zł z VAT)
Cena za wysłanie wiadomości SMS do operatorów krajowych 0,16 zł (0,20 zł z VAT)
Cena za wysłanie wiadomości SMS do operatorów międzynarodowych 0,49 zł (0,60 zł z VAT)
Cena za wysłanie wiadomości MMS do operatorów krajowych 0,24 zł (0,29 zł z VAT)
Cena za wysłanie wiadomości MMS do operatorów zagranicznych 2,46 zł (3,00 zł z VAT)
Kapitał Sekund (przechodzenie niewykorzystanych jednostek taryfowych na następny okres rozliczeniowy)  Bezpłatne
Opłata za włączenie do sieci (aktywacja) 50 zł (61 zł z VAT) 
Połączenia międzynarodowe  Stawka jak za połączenie do pozostałych operatorów komórkowych w Polsce + stawka z cennika połączeń międzynarodowych
Naliczanie sekundowe 7) 8) 9) w abonamencie miesięcznym
Połączenia z pocztą głosową  Bezpłatne

 
Natomiast od 1 marca Orange przygotował dla klientów biznesowych promocyjną możliwość zmiany dotychczas wykorzystywanej taryfy na plan taryfowy w Orange dla Firm – Witaj w Orange dla Firm.

Dodatkowy Pakiet Minut

W ramach promocji ‘Witaj w Orange dla Firm’ dla każdego aktywowanego numeru abonenckiego w planie taryfowym Firma 50, 100, 200, 400 lub 1000 abonent, uzyskuje w czasie:

6 kolejnych pełnych okresów rozliczeniowych, poczynając od dnia rozpoczęcia pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego następującego bezpośrednio po dniu aktywacji 1-2 numerów abonenckich w planach taryfowych Firma 50, 100, 200, 400, 1000,

9 kolejnych pełnych okresów rozliczeniowych, poczynając od dnia rozpoczęcia pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego następującego bezpośrednio po dniu aktywacji 3 lub więcej numerów abonenckich w planach taryfowych Firma 50, 100, 200, 400, 1000,

Dodatkowy pakiet bezpłatnych minut zależy od wybranego planu taryfowego w Orange dla Firm:

Firma 50 – 50 dodatkowych bezpłatnych minut

Firma 100 – 100 dodatkowych bezpłatnych minut

Firma 200 – 200 dodatkowych bezpłatnych minut

Firma 400 – 400 dodatkowych bezpłatnych minut

Firma 1000 – 1000 dodatkowych bezpłatnych minut

Minuty z dodatkowego pakietu bezpłatnych minut mogą być wykorzystane wyłącznie do wykonywania połączeń z numerami abonenckimi sieci Orange, z wyłączeniem połączeń wykonywanych w ramach usługi Biznes Grupa oraz połączeń z numerami specjalnymi (zgodnie z obowiązującym cennikiem). Minuty z dodatkowego pakietu bezpłatnych minut mogą być wykorzystane po uprzednim wykorzystaniu wszystkich bezpłatnych minut w ramach opłaty abonamentowej oraz innych dodatkowych pakietów minut. Niewykorzystane minuty z dodatkowego pakietu bezpłatnych minut do sieci Orange nie przechodzą na następne okresy rozliczeniowe.

W ramach promocji „Witaj w Orange dla Firm” opłata aktywacyjna wynosi 50 zł (61 zł z VAT). W promocji „Witaj w Orange dla Firm” abonent ma prawo do zakupu telefonu w cenie promocyjnej określonej w cenniku telefonów w ofercie promocyjnej Orange dla Firm, obowiązującym w dniu zawierania umowy - podano  w komunikacie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa taryfa i promocja w ofercie Orange dla Firm

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl