SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa twarz w Agencji Reklamowej S4

W maju, do zespołu S4 dołączyła Marta Gajkowska, która została zatrudniona na stanowisku New Business& PR Managera

Nowa Manager jest odpowiedzialna za opracowanie i wdrożenie kompleksowej strategii PR mającej na celu umacnianie wizerunku Agencji S4, komunikację z mediami oraz prowadzenie działań PR wewnątrz firmy. Planowane zmiany dotyczą także polityki sprzedażowej - pozyskiwania klientów oraz rozwoju działu marketingu agencji.

Przed podjęciem pracy w S4, Marta Gajkowska przez 8 lat pracowała w agencji reklamowej Demo Effective Launching na stanowisku PR Managera, a przez ostatnie 1,5 roku w dziale New Business i Marketingu. Ukończyła socjologię ze specjalnością "praca socjalna" na wydziale Filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Głównym moim i nowoutworzonego działu PR zadaniem będzie przeprowadzenie działań, które wzmocnią wizerunek i  pozycję Agencji Reklamowej S4 w branży i wśród klientów. Mamy też nadzieję, że nasze doświadczenie pozwoli zdobyć zaufanie klientów i pozyskać kolejne budżety na kampanie ATL-owe - mówi M. Gajkowska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa twarz w Agencji Reklamowej S4

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl