SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe oferty abonamentowe w sieci Era

Od 11 kwietnia Era proponuje klientom nowe promocyjne oferty.

Klient może wybrać jeden z czterech dostępnych abonamentów o wartości od 35 do 95 PLN. W ramach abonamentu każdy otrzyma od 40 do 160 minut miesięcznie do wszystkich sieci oraz, jako jednorazowy bonus, od 500 do 2000 minut do sieci Era i na telefony stacjonarne. Dodatkowo we wszystkich abonamentach użytkownik otrzyma usługę blueconnect w telefonie zawierającą pakiet 50 MB. Po wykorzystaniu pakietu koszt 50 kB to6 gr.

Wszystkie telefony dostępne w promocji Internet w telefonie mają zainstalowaną przeglądarkę stron internetowych lub możliwe jest jej pobranie na telefon.

Nadal można skorzystać z oferty abonamentowej w wysokości 20 lub 40 PLN oraz dwóch nowych o wartościach 60 PLN i 80 PLN. W każdym przypadku, oprócz minut wliczonych w abonament, klient otrzyma dodatkowo promocyjny pakiet od 500 do 2000 minut do sieci Era i telefony stacjonarne, wymiennych na SMSy.

Wraz z wprowadzeniem nowych ofert klienci otrzymują do wyboru aparaty telefoniczne od 1 PLN.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe oferty abonamentowe w sieci Era

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl