SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Platforma Canal+ z nowym oprogramowaniem dekoderów 4K UltraBox+

Platforma Canal+ udostępniła nowe oprogramowanie dla dekoderów 4K UltraBox+ z serii Jada.

Article

Dzięki aktualizacji użytkownicy analizowanych dekoderów otrzymali aktualizację aplikacji Netflix (do wersji 5.1.2), obsługę dysków zewnętrznych o pojemności do 4 TB, obsługę filmów w jakości 4K oraz plików NTFS poprzez opcję „media player” dostępną w menu dekodera, obsługę materiałów z dźwiękiem 5.1 w nc+ Go TV oraz podczas odtworzenia nagranego wcześniej filmu czy serialu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Zmianie uległ również wygląd menu, w którym m.in. zmieniono logotyp „nc+” na „Canal+”. Ponadto dodano mechanizm sprawdzania słabo naładowanych baterii, a także poprawiono stabilność pracy dekodera (m.in. z telewizorami TCL i Manta).

Nowa wersja oprogramowania dla dekoderów 4K UltraBOX+ z serii Jada oznaczona jest numerem 2.1.3.

Dekodery będące u abonentów zaktualizują się automatycznie w nocnym oknie serwisowym. W czasie aktualizacji nie należy odłączać dekodera od zasilania, ani instalacji antenowej. Aktualizacja trwa do 25 min.

Tydzień temu Canal+ zaktualizował oprogramowanie do dekodera wifi Premiumbox+. W najbliższym czasie podobne zmiany mają przejść również inne modele dekoderów Platformy Canal+. Na chwilę obecną operator nie zdradza szczegółów na ten temat.

W ub.r. Canal+ Polska zanotował 2,29 mld zł skonsolidowanych przychodów sprzedażowych i 88,12 mln zł zysku netto. Rebranding nc+ na Platformę Canal+ spowodował odpisanie 81 mln zł z wartości marki n. Firma swoim akcjonariuszom wypłaci 115,3 mln zł dywidendy. W maju br. firma uruchomiła platformę internetową Canal+ z filmami, serialami, programami oraz streamingiem 76 stacji telewizyjnych. Usługa obejmuje cztery pakiety kosztujące od 10 do 50 zł.

W połowie lipca br. Canal+ Polska złożył prospekt emisyjny w Komisji Nadzoru Finansowego, chce pojawić się na warszawskiej giełdzie. Pytani przez Wirtualnemedia.pl analitycy ocenili, że to dobry moment na taki ruch, bo spółki medialne nieźle radzą sobie w czasie kryzysu związanego z pandemią koronawirusa.

Dołącz do dyskusji: Platforma Canal+ z nowym oprogramowaniem dekoderów 4K UltraBox+

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl