SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe pakiety z kanałami HD w Cyfrze+

Od 5 września br. Cyfra+ wzbogaciła swoją ofertę o nowe pakiety oraz zmieniła nazwy dotychczasowych. Wzrosła także liczba pakietów z kanałami HD i Canal+ HD.

Nowe pakiety z kanałami HD w Cyfrze+

Wprowadzana 5 września br. nowa oferta Cyfry+ ma zapewnić większą liczbę pakietów o zróżnicowanych cenach – abonenci będą mogli wybierać pomiędzy ośmioma pakietami (wcześniej było ich pięć).

W nowej ofercie abonent nie musi dokupować opcji z HD (choć nadal wybierając dowolny pakiet, może dokupić opcje, jakie zechce) - kanały HD są już w cenie nowych pakietów. Zwiększa się również liczba pakietów, zawierających kanały z rodziny Canal+ (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film HD, Canal+ Sport, Canal+ Sport HD, Canal+ Sport 2), które wejdą w skład trzech pakietów.

Nowe pakiety Cyfry+
Nowa oferta obejmuje 8 pakietów i przedstawia się następująco:
- START (dawny POWITALNY+), w niezmienionej cenie 19,90 zł
- KOMPAKT (dawny PODSTAWOWY+) w niezmienionej cenie 42,90 zł
- KOMPAKT HD (nowy pakiet, oferta jak w KOMPAKT, dodatkowo 4 kanały HD) w cenie 54,90 zł
- KOMPAKT HD+ (nowy pakiet, oferta jak w KOMPAKT, dodatkowo 4 kanały HD oraz rodzina kanałów Canal+, w tym 2 HD), w cenie 89,90 zł
- OPTIMUM (dawny KOMFORTOWY+) w niezmienionej cenie 63,90 zł
- OPTIMUM HD (nowy pakiet, oferta jak w OPTIMUM, dodatkowo 9 kanałów HD) w cenie 84,90 zł
- OPTIMUM HD+ (nowy pakiet, oferta jak w OPTIMUM, dodatkowo 9 kanałów HD oraz rodzina kanałów CANAL+, w tym 2 w HD), w cenie 114,90 zł
- PRESTIŻ HD+ (dawny pakiet PRESTIŻOWY HD+) w niezmienionej cenie 168,90 zł

Wraz z uruchomieniem nowego kanału sportowego Canal+ Gol jesienią br. zwiększy się o ten program oferta dotychczasowej opcji Premium Canal+ oraz wprowadzanej opcji Canal+ HD i Multipremium HD.

Także 5 września br. ruszyła telewizyjna kampania wizerunkowa Cyfry+ „Odczuj każdy szczegół świata”. Jej celem jest wzmocnienie i odświeżenie wizerunku platformy Kampania podkreśla najwyższą jakość oferty i jej unikatowość.

Kampania informuje również o obecności w Cyfrze+ kanałów telewizji Polsat, które dołączyły do oferty platformy z początkiem września.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe pakiety z kanałami HD w Cyfrze+

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
iksiński
drogawo bez promocji...
odpowiedź
User
Tomik
Bogata oferta, zero promocji cen pakietów. Dodane nowe kanały do poszczególnych pakietów są od razu kodowane. Aby można było kupić towar, trzeba go najpierw wypróbować. Kiedyś nowe kanały były odkodowywane na kilka dni w Cyfrze+.
odpowiedź