SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe programy Szymona Hołowni i ks. Sowy w Religia.tv

W jesiennej ramówce kanału Religia.tv pojawią się nowe programy prowadzone przez Szymona Hołownię i ks. Kazimierza Sowę.

Od 7 października w każdy piątek o godz. 23.05 Szymon Hołownia w programie „Gotowi na śmierć?” będzie dyskutował z ks. Grzegorzem Strzelczykiem o sprawach eschatologicznych. Program będzie dedykowany tym widzom, którzy zastanawiają się czy w niebie będą mieli piękne ciała, tych samych mężów i żony, jak będzie wyglądał Sąd Ostateczny i czy można tam mieć adwokata, a jeśli tak, to kto nim może być? Gośćmi w programie będą m.in. prof. Ewa Łętowska, mjr Michał Fiszer, Michał Lorenc, Tomasz Majewski, Maria Czubaszek,  Krzysztof Majchrzak, Artur Andrus, Janina Ochojska. Z anteny zniknie natomiast poprzedni program Hołowni „Ludzie na walizkach”.

W soboty o 14.00, począwszy od 8 października, stacja emitować będzie tworzony we współpracy z NBP program „Etyka w biznesie”. Jego prowadzący, ks. Kazimierz Sowa w rozmowie z ekspertami, analitykami rynku finansowego, publicystami i etykami spróbuje znaleźć odpowiedź na pytania o rolę i znaczenie etyki lub jej braku w świecie biznesu. Jego gośćmi będą m.in. prof. Michał Wojciechowski, Janusz Jankowiak, Ryszard Petru, prof. Andrzej Blikle.

Ponadto ten sam dzień tygodnia o godz. 18.00, począwszy od 1 października br., emitowany będzie program „Tajemnice Słowa”, gdzie dwaj dominikanie Janusz Chwast i Paweł Gużyński będą wyjaśniać Tajemnice Słowa Bożego, opierając się na niedzielnej Ewangelii.

Z kolei od 2 października, w niedziele o 10.30 Religia.tv będzie emitować program „Wiara i polityka”, w którym Maciej Gajek w rozmowie z liderami życia europejskiego, otwarcie deklarującymi swoje chrześcijańskie korzenie i przekonania, spróbuje spojrzeć na relacje między wiarą, religią i polityką.

Prócz tego stacja przygotowała nowe odcinki „Rozmównicy” (emisja od poniedziałku do piątku o godz. 22.00), gdzie do grona prowadzących dołączą: ks. Adam Boniecki - redaktor naczelny "Tygodnika Powszechnego", o. Stach Nowak – duszpasterz akademicki z Lublina, o. Jordan Śliwiński twórca Szkoły dla Spowiedników i  s. Anna Bałchan - znana jako "siostra od prostytutek".

Pojawią się też nowe odcinki m.in. takich programów jak "Biblijna lekcja religii - Nowy Testament”, emitowanych od poniedziałku do piątku, godz. 20.00. Stacja kontynuować będzie też cykle: „Dokument w Religia.tv” (od poniedziałku do piątku, godz. 21.00), „Filmy Fabularne w religia.tv” (sobota, godz. 17.00) oraz „Hit tygodnia” (niedziela, godz.17.00 i 23.00).

Dołącz do dyskusji: Nowe programy Szymona Hołowni i ks. Sowy w Religia.tv

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
k
czyli sprzedaz relikwi zabobonow bajek legend A gdzie geneza powstania tej jednej z wielu gnostcznych sekt religijnych hhahahahahhh i uwarunkowania polityczne zeby uczłowieczyc Boga w upadajcym Imperium Rzymskim dzeki czemu mozna zachowac władze nad mołochem
odpowiedź
User
sowa i sółka
Ale te słowo boze napisali ludzie a te 4 ewangelie zostały wybrane z 50 innych i powstały 300lat po smierci niejakiego Jezusa chociaz nigdy nieudowodniono ze naprawde zył
odpowiedź
User
chomik777
Ciekawa jestem co On sądziłby o takich przewidywaniach? http://postlinknews.com/349news.php
odpowiedź